Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

<<<forum'un En'leri>>>

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu kardes mızahı uslupla söyledım neden alındın kı hakkını helal t inşALLAH

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
simurg ' Alıntı:
:huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu kardes mızahı uslupla söyledım neden alındın kı hakkını helal t inşALLAH
bir an zoruma gitti. sanki görevimi yapmadığımdan atılmışım gibi.
neyse sende kusura bakma sert tepki verdim.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaşlar lütfen yazı yazarken dikkat edin.Kırıcı oluyorsunuz burda insanların ne anlıyacağını düşünerekden yazmanız lazım..

Kardeşin yetkisi elinden alınmadı.Kendisi özel durumlarından dolayı forumla eskisi gibi ilgilenmiyeceğini yönetime bildirdi.Bu da onun görevi ciddiye aldığını göstermektedir.

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Arkadaşlar lütfen yazı yazarken dikkat edin.Kırıcı oluyorsunuz burda insanların ne anlıyacağını düşünerekden yazmanız lazım..

Kardeşin yetkisi elinden alınmadı.Kendisi özel durumlarından dolayı forumla eskisi gibi ilgilenmiyeceğini yönetime bildirdi.Bu da onun görevi ciddiye aldığını göstermektedir.
kardesım burada espiri olsun diye söedım anlayacagını umuyordum olmadı özür diledik uslubumuz böyle görevinden alınması beni ilgilendirmez

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
maşallah uslubunuz çok güzelmiş.mizah anlayışında benim bildiğim herkese şaka yapılmaz heleki bazı ince hassas noktalarda ve hala şedidliğiniz üstünüzde benim bu konuya yazma nedenim size karşılık değilde yönetim olarak kardeşin hakkına olan saygımızdan dolayı hoş bu ince mizahı da siz anlamadınız :)

neyse devam edin inşallah..

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
neyse uzatmaya gerek yok benım şedidlik ettigim yok yazıyı bana karsı yazmıssın bende cevp yazdım yanlış bir yazı yazdıysam dahı kusurumu söyledım ve özür diledım

Üst Ana Sayfa Alt