Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gezegenlerin Kaydedilmiş Sesleri !!!!

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kalfa ben bu dünyaya gezegenlerin sesini dinlemeye gelmedim. sınav için gönderildim. evet o gezegenlerin sesini sağır olan kişiler duyamıyor ozaman onlarda akıllarını yitirmiş. benim aklımı yitirmiş olmam için bilimdeki bazı gerçekleri açıkca red etmem lazım. örneğin güneşin sıcak olduğu vs gibi yani aklımda bir sıkıntı yok.

ve ayrıca not: bana yapmış olduğun göderme ile hani aklını kaybetmişsin . acaba bir delilin varmı islami olarak. burası bilim değil islam sitesi. ben gezegenlerin sesini sevmek yada dınlemek zorunda değilim.dıonleyen kardeşlerede saygı duyuyorum ama bu gün suruyide yıne çocuklar öldü . bence gezegenlerden daha onemli şeyler var bu dünyada.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
çok eski bi site. hatta google la yaşıt, youtube dan falan eski bir sitedir konuyu açan arkadaşın attığı linkteki site.14-15 yıllık bi site

A Çevrimdışı

ahmetelhanefi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kalfa ben bu dünyaya gezegenlerin sesini dinlemeye gelmedim. sınav için gönderildim. evet o gezegenlerin sesini sağır olan kişiler duyamıyor ozaman onlarda akıllarını yitirmiş. benim aklımı yitirmiş olmam için bilimdeki bazı gerçekleri açıkca red etmem lazım. örneğin güneşin sıcak olduğu vs gibi yani aklımda bir sıkıntı yok.

ve ayrıca not: bana yapmış olduğun göderme ile hani aklını kaybetmişsin . acaba bir delilin varmı islami olarak. burası bilim değil islam sitesi. ben gezegenlerin sesini sevmek yada dınlemek zorunda değilim.dıonleyen kardeşlerede saygı duyuyorum ama bu gün suruyide yıne çocuklar öldü . bence gezegenlerden daha onemli şeyler var bu dünyada.

duyamıyormusun kardeşiö bişey olmaz yawwwww :kanka

A Çevrimdışı

ahmetelhanefi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
neden İslam kardeşlerimizin kalplerini kırıyoruz bugun bizim dayanışma icerisinde olmamız lazım en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyde bu

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Akhi kırdıysam hakkını helal et.
Kafirlerin bize getirdiklerini hiçbir delil olmadan almayalım. Zaten bugün kafirlere kulak kabarttığımızdan ölen çocukların sesini duyamıyoruz.

Üst Ana Sayfa Alt