Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Göç Ediyorum Gözlerinden…

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Fikirleri heba ediyorum. Bütün şiirler tek tek düşüyor ellerimden. Son sözün var mı diyor celladı mektuplarımın. Yağmur diyorum, yağmuru istiyorum nedense. Kırık kalemlerden bozuk şiirler çiziyorum. Hayallerin ortasına balyoz olup inecek gibi satırlarım. Bir kaç düşü de beraberinde yakacak belki de. Tam ortasındayken bir şiirin düşecek elimden kalem de, düşeceğim yere kalemimle birlikte ben de…

Ayrılık vizesini aldım son bakışlarından. Göç ediyorum gözlerinden bilmem nereye. Peksimetimi hazırlıyorum şu anda. İçine kokundan koydum, bir tutamda saçlarından. Sensizliğin hükmettiği bir tek düş hakim midir ki kainatında düşüncenin. Hiç bir şey bilmiyorum. Sadece bir göç benimkisi, gözlerinden bilmem nereye…

Sislerin hükmettiği aydınlık haritalar var ellerimde. Yola çıktım gidiyorum. Hiç bir şey bilmiyorum. Sadece bir göç benimkisi, gözlerinden bilmem nereye…

E Çevrimdışı

enes bin malik

Guest
çok güzelmiş. ellerinize sağlık...

Üst Ana Sayfa Alt