Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

gözü_______ yaşlı

G Çevrimdışı

gözü___yaşlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm.....

merhabalar.....

bu siteye bu gün üye oldum.....hoş bir site.....hele hele nefsaniliğin had safhada olduğu bir alemde böyle bir sitenin oluşu , bataklığın ortasında yalancı cennetleri üzerine kuranların ortamında böyle bir sitenin varlığı beni gerçekten memnun etti.....vede bir çok art niyetli kişinin internette gibi dünyayı ışığıyla sönmeyecek olan islam nurunu tebliğ babından eşsiz bir tebliğ metodu oluşturacağı kanaatindeğim.....

vede sitede inşaallah sıtmaya tutulmuş şu islam alemi için çok keskin tiryaklerin bulur, islamı her yönüyle bölük pörçük etmek isteğen idoolojilerin panzehirlerini oluştururuz......inşaallah.....

kardeşler içim çok dolu......derinlerden derin acılı bişr hissiyat içindeğim....

niyet hayır , akibet hayır olur .....inşaallah....

Ş Çevrimdışı

ŞEHADETE_AŞIK!

Üye
İslam-TR Üyesi
amin...
ve aleykum selam,,, aramıza hoşgeldiniz.... :güldüm inşallah güzel paylaşımlarla birlikte oluruz.....
RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.... DUA İLE ...

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
ŞEHADETE_AŞIK! ' Alıntı:
amin...
ve aleykum selam,,, aramıza hoşgeldiniz.... :güldüm inşallah güzel paylaşımlarla birlikte oluruz.....
RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.... DUA İLE ...
AMİİN

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
hoş geldin de yeni mi? geldin bn sanki hoş geldin demiştim :muhaha

G Çevrimdışı

gözü___yaşlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
AFEDERSİNİZ ,,, İNŞAALLAH.....

PEK HATIRLAYAMIYORUM, BANA ÖNCEDEN HOŞ GELDİNİZ DEDİĞİNİZİ DE!! !!!

YUKARIDA BİR MESAJINIZ VARDA!!!!!!!