Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Grafik Çalışmaları Için Icon

• Konbuyu başlatan #Nurullah
  • Başlangıç tarihi
N Çevrimdışı

#Nurullah

Guest
Selamun Aleyküm akhiler,
İllustrator'da tevhid sancağı taşıyan atlı grafiği yaptım 1417x1417 Genişliğinde png, svg, pdf dosyalarını paylaşacağım.isteyenlere proje dosyasınıda verebilirim.Grafik çalışmalarınızda kullanırsınız inşallah

akhi_yeni.png

İndir: Tevhid.rar

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi maşaAllah ben hep merak etmişimdir ve yapmayı istemişimdir bunları. iyiki yaptın:ssrtcbya:

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi atsız da yaparmısın kolaysa.ayakta duran sakallı bir mücahid ve sırtında nusranın tevhid bayrağı veya sadece tevhid bayrağı?
ayrıca atın başı olmamış gibi.Gözü şişmiş gibi :D

N Çevrimdışı

#Nurullah

Guest
ahi atsız da yaparmısın kolaysa.ayakta duran sakallı bir mücahid ve sırtında nusranın tevhid bayrağı veya sadece tevhid bayrağı?
ayrıca atın başı olmamış gibi.Gözü şişmiş gibi :D
Akhi şuanlık böyle bişey yapamam.ama yinede sana tevhid bayrağının kaliteli halini göndereyim.Açılan sayfada sağ altta indir butonu var orada her boyutunu indirebilirsin.

El Kaide sancağı
El Nusra sancağı

Bu arada atın gözü şişmiş ama foto küçükken belli olmuyo.o yüzden hiç uğraşmadım

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm akhiler,
İllustrator'da tevhid sancağı taşıyan atlı grafiği yaptım 1417x1417 Genişliğinde png, svg, pdf dosyalarını paylaşacağım.isteyenlere proje dosyasınıda verebilirim.Grafik çalışmalarınızda kullanırsınız inşallah

Ekli dosyayı görüntüle 9970

İndir: Tevhid.rar
Maşallah kardeşim eline sağlık.

Hiç gördün mü bilmiyorum ama. Freepik.com adresinden ücretsiz dökümanlar indirebilirsin. PNG PSD ve Aİ diye. Ben kullanıyorum bazen güzel çalışmalar çıkarılabilir.

Mesela Atı oradan bulabilirsin.

N Çevrimdışı

#Nurullah

Guest
Maşallah kardeşim eline sağlık.

Hiç gördün mü bilmiyorum ama. Freepik.com adresinden ücretsiz dökümanlar indirebilirsin. PNG PSD ve Aİ diye. Ben kullanıyorum bazen güzel çalışmalar çıkarılabilir.

Mesela Atı oradan bulabilirsin.
bilmiyodum akhi sağolasın.heralde shuttershock'un beleş hali :)

Suraka Çevrimdışı

Suraka

İslam-TR Üyesi
kardeşim bana bunun çalışma dosyasını gönderebilir misin?
tevhid bayrağı lazım bana

Suraka Çevrimdışı

Suraka

İslam-TR Üyesi
Akhi kusura bakma geç gördüm.özelden gönderiyorum.ayrıca istiyenlere özelden gönderebilirim darılmayın :)
Estağrullah kardeşim sorun değil benim için. Bu arada ben buldum bayrağı yani bu gün yaptığım çalışmayı atarım inşallah. : ))

Suraka Çevrimdışı

Suraka

İslam-TR Üyesi
NOT: bu çalışmayı internetten [freepik.com] aldığım dökümanlar ile yaptım. yani @#Nurullah akhi gibi pek emek sarfetmedim ben. : )

N Çevrimdışı

#Nurullah

Guest
Akhi bayrak pek fazla olmamış gibi bayrağın önyüzündeki dalga yerine hafiften beyaz gölge versen daha iyi olurdu sanki

NOT: bu çalışmayı internetten [freepik.com] aldığım dökümanlar ile yaptım. yani @#Nurullah akhi gibi pek emek sarfetmedim ben. : )
Bende zaten elimdeki bir resimden esinlenerek yaptım yani fazla emeğim yok :) akhi bide canlı resimleri çizmek caizmi ben bu atı çizdim ama bi sıkıntı olur mu acaba ?

Suraka Çevrimdışı

Suraka

İslam-TR Üyesi
Akhi bayrak pek fazla olmamış gibi bayrağın önyüzündeki dalga yerine hafiften beyaz gölge versen daha iyi olurdu sanki

Bende zaten elimdeki bir resimden esinlenerek yaptım yani fazla emeğim yok :) akhi bide canlı resimleri çizmek caizmi ben bu atı çizdim ama bi sıkıntı olur mu acaba ?

Bilmiyorum ya okadar ama şeyh makdisinin sitesindeki logoda da at var. Benim bildiğim göz ağız falan olmaması Lazım @Abdulmuizz Fida abi daha iyi bilir