Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Güneşin Solundaki o Küçük Nokta Ne?

SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
20240413_141521.jpg
20240413_141605.jpg

Az önce güneşi merâk edip güneşin fotoğrafını çekmiştim. Fotoğraflara bakarken güneşin solunda parlak bir sarı nokta fark ettim. Sizce bu ne? (Ay olduğunu hiç sanmıyorum.)

Fotoğrafta düzenleme yok. Fotoğrafı ben çektim. (Kameradan kaynaklı bir şey de olabilir.)

Son düzenleme:
SalihBeratt Çevrimdışı

SalihBeratt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
20240413_143528.jpg
20240413_143529.jpg
20240413_143532.jpg
20240413_143534.jpg
20240413_143536.jpg
20240413_143537.jpg
20240413_143538.jpg

Farklı açılardan tekrar ve tekrar çektim. Açı ile alâkalı da bir şey olabilir (yansıma vs?..) bazılarında gözüküyor, bazılarında gözükmüyor.

Ekli dosyalar

• 20240413_143531.jpg
    20240413_143531.jpg
    37.8 KB · Görüntüleme: 19
  • 20240413_143534(0).jpg
    20240413_143534(0).jpg
    38 KB · Görüntüleme: 20
Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Bence o gezegen onu görmen mümkün değil teleskop gerekir görmek istiyorsan büyük bir dürbün

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Ama senin telefonun da o ışık yapmış olabilir

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
selefi genç Çevrimdışı

selefi genç

Üye
İslam-TR Üyesi
Hologram teknolojisi olabilir. Artık teknoloji o kadar geliştiki hiç birşeye şaşırmamak lazım adamlar öyle bir sistem geliştirdiki insanları ikna etmek için gökten sahte mesih bile indirebilirler..

gökten el sallayan bir adam göstergeler ülkenin %80'i secdeye kapanır zaten ırak işgalinde bunu yapmak istediklerine dair yazılar vardı (doğruluğunu bilmiyorum)
deccalin silahı olabilir mi?🤔

selefi genç Çevrimdışı

selefi genç

Üye
İslam-TR Üyesi
Daha öyle bir teknoloji yok sadece bilgisayar da böyle bilgileri yayabilirler 3d yansıtıcila bunu yapmaları çok Zor ama bilgisayarla video ayarlayabilirler
bu yazıyı oku sence 33 yılda bahsi geçen teknik eksiklikleri aşmış olamazlar mı?

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
Hakka davet kardeşim hakki helal et ben bunlari kurgu diye düşünmüştüm gerçek miş bu teknoloji çok tehlikeli psikolojik saldiri yapıyorlar

selefi genç Çevrimdışı

selefi genç

Üye
İslam-TR Üyesi
Hakka davet kardeşim hakki helal et ben bunlari kurgu diye düşünmüştüm gerçek miş bu teknoloji çok tehlikeli psikolojik saldiri yapıyorlar
aslında dediğin doğru yukarıdaki iki videoda temsili görüntüler gerçek değiller ama amerika gibi bir devlet isterse 30 yılda bu denli gelişmiş hologramlar yapabilir diye düşünüyorum neredeyse 1 trilyon dolar askeri bütçesi olan bur devletden bahsediyoruz

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

İslam-TR Üyesi
aslında dediğin doğru yukarıdaki iki videoda temsili görüntüler gerçek değiller ama amerika gibi bir devlet isterse 30 yılda bu denli gelişmiş hologramlar yapabilir diye düşünüyorum neredeyse 1 trilyon dolar askeri bütçesi olan bur devletden bahsediyoruz
Evet doğru imkansız değil ama ben bunları sahte filan düşündüm YouTube çok böyle yapan fazla gerçekten yapmışlar Endonezya yapılmış tek bir getirmişler

Üst Ana Sayfa Alt