Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yaf herkes bahar diyorda...niye ben donuyorum...bide marmara bölgesinde oturuyoz :) allah allah

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
mikroptan değil ya....benim odada bir problem var...diğer odalar sıak adam terler...benim oda eskimo odası gibi...töbe yarabbi...bu neya...sanki içeride buz makinasi var...çay içiyom ...5 dk ya buz gibi oluyor :) maddi ve manevi üşüyorum :)....bende bahar havası istiyorum arkadaş.... :D

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
muhtemelen bulundugun odada rutubet var en pratik cozum sac kurutmayi alcak devirdearka kismi ni kapatmadan hava giren kanllari 5 yada 6 dakika calistir odadki nemi alir

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:) üstad başına gelmiş galiba...da benim odada hava alan bir pencere var...oda bahçeye bakıyor...ama bir sorun var...pencereyi açtığımda mart ayı münasebetiyle miyavlyan kediler rahatsızlık veriyor...neyse ben martın sonuna kadar beklim...o zamana kadar sıcaklar iyice artar... :D

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bizim baharı yaşıyo olmamız anormal...siz baharı yaşamaya başladığınız zamn biz pişicez sanırım:)

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
öyle olacak sanırım...olsun yaf...sıcak iyidir...kışın girp olmaktan müzdaribiz...artık sıcaklar gelsede..ama ama ama...bu yazın gelmesi bir o kadar iyi olduğu kadar ...bir o kadar da kötü oluyor...ahlaki açıdan...okul zamanım berbat olucak tehh...bu da geçer neler geçmediki

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
evet o açıdan hepimiz için kötü...bir aya kalmaz millet soyunmaya başlar...Allah hidayet versin...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amin...ne diyelim...moda diye birşey var (mış)...pfff...neyse yaf...gün gelir devran döner...herkesin güzelliğini o günki gibi kalmaz...hiç sergileyemeyecek birşeyleri kalmadığında...yüzlerini boya küpü yaparlar...oda kurtarmaz..Bide bu islami moda yokmu...batılı modası vardı...bide islami moda çıktı...yaz gelince onlarda başlıyorlar ...nereye gidiyoruz bende anlamadım

A Çevrimdışı

ashab77

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
18- Mescitler kuşkusuz Allah'ındır. O halde Allah ile birlikte kimseye yalvarmayın.CİN SURESİ
Bir camide ahli-sunnah-val-camahat ve rafiziler var ve orada elem ile şirk koşulur o camide namaz kilmak doqrumu.

hitman Çevrimdışı

hitman

Üye
İslam-TR Üyesi
ziyandayım galiba...

bugünümle dünüm arasında çok bir fark yoktu zira...

Üst Ana Sayfa Alt