Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nedesem çok yogunum Sezon Açıldıgı için kafayı kaşıyamıyorum

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sözün gelişi kardeşim kaşıyamıyoruz bu demek oluyorki islam-tr girmeye fırsatımız olmuyor demek

yani

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
donuyorum :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

:ihihih

senin cinliler nerede kaldı kıs. bittim ben burada. acaba bizim çocuklar görmedide üstlerinemi bastılar zavallıcıkların :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

senin cinliler nerede kaldı kıs. bittim ben burada. acaba bizim çocuklar görmedide üstlerinemi bastılar zavallıcıkların :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll

iyide delüüü ben daha gıdın demedım kı :) :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll nıt. nıt. nıt.

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll nıt. nıt. nıt.

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
donuyorum  :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll

senin cinliler nerede kaldı kıs. bittim ben burada. acaba bizim çocuklar görmedide üstlerinemi bastılar zavallıcıkların  :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll nıt. nıt. nıt.

onu ilk ben demiştim. bak şantiyeden geldim. donuyom tir tir titriyom. nerede kaldı kısım bu cinliler. :benkizgin  :benkizgin  :benkizgin  :dillll  :dillll  :dillll nıt. nıt. nıt.

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

onu ilk ben demiştim. bak şantiyeden geldim. donuyom tir tir titriyom. nerede kaldı kısım bu cinliler. :benkizgin :benkizgin :benkizgin :dillll :dillll :dillll nıt. nıt. nıt.

YAHUU DELÜÜ BIZIM ÇINLU AMCAMLAR SENI BULAMAMIŞLAR...TERCUMAN AMCAM ARAYIP DURUO NERDE BU DELÜNÜZ DIYE NEYDEM NE DIYEYIM BEN TERCUMAN AMCAMA :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt