Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :cr:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycryycry:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sifir ' Alıntı:
:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :cr:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycryycry:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry
hayrolsun sifirim :öptüm:/// :öptüm:/// neyin var :uzgunumm
halef ' Alıntı:
su_damlası ' Alıntı:
tuençise ' Alıntı:
sabahın ilk saatlerinde ölüm haberi aldım :crycry
başınız saolsun... ALLAH rahmet eylesin...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gözümün ününde adam bıçakladılar :eek:hafalanoldum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
taşeron firmalarımızdan birinde çalışan bir amele 1,5 aydır parasını alamıyormuş. bu gün bize geldi. bizle alakalı birşey olmadığını ve de elimizden birşey gelmeyeceğini söyledik. öğlen vakti nasıl sinirlenmişse kalfanın yanına döner bıçağı ile gidip, bıçağı boynuna dayamış, kalfa çırpınıp dört nala kaçarken eliyle kendini korumuş. bıçak elini yarmış haliyle. kalfa kaçar, amele kovalar bizim büroya kadar geldi. tampon yaparak kanı falan durdurmaya çalıştım,büronun kapıyı kitledim kimse gelmesin diye. ortalığı temiz görünce ya allah doğru hastaneye. benide kan tutar tabeee. benim durumda haşat oldu
weirdeyesay1_1_.gif
hamdolsun birkaç dikişle atlattık olayı. bıçaklayan adam haliyle yok bu piyasada. bir gün benide ortadan kaldırırlarsa hakkınızı helal edin şimdiden :huhuuhuu

S Çevrimdışı

su_damlası

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
taşeron firmalarımızdan birinde çalışan bir amele 1,5 aydır parasını alamıyormuş. bu gün bize geldi. bizle alakalı birşey olmadığını ve de elimizden birşey gelmeyeceğini söyledik. öğlen vakti nasıl sinirlenmişse kalfanın yanına döner bıçağı ile gidip, bıçağı boynuna dayamış, kalfa çırpınıp dört nala kaçarken eliyle kendini korumuş. bıçak elini yarmış haliyle. kalfa kaçar, amele kovalar bizim büroya kadar geldi. tampon yaparak kanı falan durdurmaya çalıştım,büronun kapıyı kitledim kimse gelmesin diye. ortalığı temiz görünce ya ALLAH doğru hastaneye. benide kan tutar tabeee. benim durumda haşat oldu
weirdeyesay1_1_.gif
hamdolsun birkaç dikişle atlattık olayı. bıçaklayan adam haliyle yok bu piyasada. bir gün benide ortadan kaldırırlarsa hakkınızı helal edin şimdiden :huhuuhuu
:huhuuhuu :huhuuhuu ucuz atlatılmış :ahaboleoldum varsa helal olsun... :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
iş hayatı böle maalesef.
37nb8.gif
yer bitirir adamı
croc.gif
  her an herşeye hazırlık olmalısınız.
boxing_1_.gif
  yoksa... 
funnyem8_1_.gif
weirdeyesay1_1_.gif

T Çevrimdışı

tuençise

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
hayırdır abla... çokmu yakınındı :huhuuhuu

annemin teyzesi idi

birgün ölüm haberi alırsın
diğer günde askere gönderirsin kardeşini hayatın akışı devam ediyor

ALLAHIM TÜM ASKERLERE HAYIRLI TESKERELER VERSİN

A Çevrimdışı

askım

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:dil :shocked: :embarassed: :huhuuhuu :ahaboleoldum :agliyorum :benkizgin :buneya :kil :vavaaaa :böööö :doktorbune :uzgunumm :creyy :uzgunumm :eek:hafalanoldum

Üst Ana Sayfa Alt