Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Hamas'tan Suriye'ye Saldıran Israil'e Karşı Birlik Çağrısı

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hamas'tan Suriye'ye Saldıran İsrail'e Karşı Birlik Çağrısı

Hamas'tan yapılan açıklamada, Müslümanların Suriye'ye saldıran İsrail karşısında birlik olması gerektiği belirtildi.

Hamas’ın üst düzey liderlerinden Mahmut ez-Zahar tarafından yapılan açıklamada “Müslümanların Suriye’ye saldıran İsrail karşısında birlik olmaları gerekir” dendi.

Gazze İslam Üniversitesi’nde yaptığı konuşmada İsrail’in Irak’a, Suriye’ye, Ürdün’e ve Filistin’e saldırılar gerçekleştirdiğini belirten Zahar, İsrail’in İran’ı da tehdit ettiğini belirtti.

Türkiye, Mısır ve İran’a bir çağrıda bulunan Zahar, bu ülkelerin Suriye’de kanın durması ve barışçıl bir çözüme ulaşmak için çalışılması gerektiğini belirtti.

“Eğer halklarda, tüm ırkları ve milletleri birleştirebilecek İslami bir bilinç olsaydı, ortada İsrail diye bir şey olmazdı. Bugün Araplar Farslardan korkuyor, Faslar Türklerden korkuyor, Türkler ise tüm dünyadan korkuyor. İşte İsrail’İn Filistin’e ve Suriye’ye saldırabiliyor olmasının sebebi budur” dedi.

11595.jpg

İSRA HABER

Moderatör tarafında düzenlendi:
M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler bu site şiacı bir sitemi çünkü ben kimi savunduklarını çıkaramadım. kardaviyi kötülüyor ama kötülemesinin sebebi galiba abd nin muhaliflere silah vermesinden hoşnut olmamış yani kafam karıştı

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
islami gündem sitesini fazla bilmiyorum sadece adını duydum bilgim yok ama israhaber'i çok iyi biliyorum tamamen şia yanlısı bir sitedir. şia'nın haberlerini yayınlar(çoğunlukla) ve onları över.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
islamigundem.com 'un sahibi cihad kardeşdir.biraz kafası karışık bir kardeşimiz.islamoğluna takılır,çevresinde şia olduğu için etkilenmeler olmuştur.Alparslan kuytul'a da takıldığı için bir frenlenmiştir.Ama dediğim gibi kafası hala karışk :)

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bencede ona kardeş diyorsak oy veren kişilerede kardeş dememiz lazım

onlarında kafası karışık

S Çevrimdışı

sayfullah571

Üye
İslam-TR Üyesi
hala bazı küfrün yalakaları haması nasıl savunuyor? esad'a saldırınca köpürürsünüz tabii hamas denen küfrün kuklaları. esad mücahidleri vururken "esada saldıralım" dediniz mi?

tabii hamas denen topluluk zahiren çakma sunni aslen şii sempatizanı. desteklleri rafizi iran ve hizbullattan gelince tabii.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Site şia dır ve Hamas bu çağrıyı böyle bir zamanda suriyeye karşı ittifak amacı güdülüyorsaki bu çok yanlış bırak mübarek esedin israilden hiç bir farkı yokki zaten onun için böyle zamanlarda söz gümüşse sükut altındır misali beklemeliydi açıklamak yerine..

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üstelik Hamas bu ittifak çağrısını mazlum oldukları halde yapmamıştı ama ne hikmetse beşşara saldırdı diye ittifak çağrısı yapıyor..ne için beşşarı kurtarmak içinmi..?

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
KARDEŞLER SAĞLAM EHLİ SÜNNET HABER SİTELERİ VARMI .YANİ PRESS MEDYA GİBİ (DÜZGÜN BİR SİTE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM)

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu aşağıdaki yazdığım sitelere bak buralarda güncel islami haberler var

kavkazcenter
tevhidigenç
incanews
sutunhaber
dunyabulteni