Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

HaYaT iMaN ve CiHaD [ Insan Dünya'da Ne Yapmalı ]

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
sehadethc1.jpg

Zariyat Suresinde geçtiği üzere Yüce Rabbimiz cc bizleri dünyaya sadece ve sadece kul olabilmemiz için dünyaya göndermiştir.Bu ilahide içimize okuyan bir sesle bizlerin dünyada nasıl yaşayacağını kısa ve şekilde değinmiştir.Rabbimizin bize emir ettiği şekilde ona iman edip onun yolunda şeytanla savaşmamızdan bahsetmektedir..

Ne mutlu içindeki putları yıkanlara..
Ne mutlu dünyadaki putları yıkanlara..
Ne mutlu Allah'a İbrahim as gibi kul olabinlenlere..

Yüklenilen Dosya: hayat_iman_ve_cihad-.mp3
Download Linki: https://www.islam-tr.org/mutlimedya/ezgiler/turkce/calgisiz/hayat_iman_ve_cihad-.mp3

[stream=380,320]https://www.islam-tr.org/mutlimedya/ezgiler/turkce/calgisiz/hayat_iman_ve_cihad-.mp3[/stream]

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardeşim eline sağlık. sevdiğim fovori parçalrımdan biriydi. müziksiz halini ilk defa dinledim.böylesi daha güzelmiş. bu türden paylaşımların devamını bekleriz.
clapping_1_.gif

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
İnşAllah deli kardeş artık bol bol ilahileri ekleriz...Merak etmeyin..

Bu ilahiye gelince bende bir kaç versiyonu hatta gün yüzüne çıkmamış söylenmişleri var yanlız bir kardeş okudu bana ama yayınlanmasını istemedi..Mucahidlerin söylemiş oldukları mevcuttur inşallah onlardan ekleyebilirim yakında..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bizi böylr sabırsızlık içerisinde bırakma ama. inşaallah diğer versiyonlarıda bekleriz. birde müziksiz ilahiler bulunabilirse şöyle amatör kardeşlerin seslendirdiği, bizler dinlemeye tabiyiz :grin:

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Muziksiz ilahi çok ve hiçte amatör değiller.Piyasadaki ilahicilere taş çıkartacak cinsten..:)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
MaKDiSi ' Alıntı:
Muziksiz ilahi çok ve hiçte amatör değiller.Piyasadaki ilahicilere taş çıkartacak cinsten..:)
bunlardan izin alabildiğin olursa bu sitede paylaşımlarını beklerim. ben piyasada pek bulamıyorumda. amatör olanlarınkini dinlemek te bana daha hoş ve samimi geliyor. çünki amatörlerin herhangi bir ticari kaygısı yok. Allah rızası için seslendiriyor. :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Öncelikle julide nazım kardeşin sorusunu yanıtlıyayım..bunu okuyan Allah yolunda savaşa giden mucahidlerden biri diye biliyorum..

Deli kardeş bu arada senin için bir ilahi yapıcam 20 küsür dk sürebilir :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
MaKDiSi ' Alıntı:
Deli kardeş bu arada senin için bir ilahi yapıcam 20 küsür dk sürebilir :)

pilavdan dönenin kaşığı kırılsın. :) 100 dk da olsa dinleriz. yeterki samimiyet koksun.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sanatçımızdan cingil istedim herşey tamam başına reklam atım dedim..Yoksa hazırda bekliyor..

Üst Ana Sayfa Alt