Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

HizbuşŞeytan'dan Suriye'li mültecilere işkence !

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hizbullah(!)’tan Sünnilere Dövmeli İşkence

Lübnan Hizbullah’ı Suriyeli mülteciler üzerinde yeni işkence tekniğini kullanıyor.

hizbullahiskence.jpg

Lübnan Hizbullah’ı Sünnilere karşı işkencelerine bir yenisini daha ekledi. Yakalayıp işkenceden geçirdikleri Suriyeli mülteci vatandaşların alnına “Ya Aba Abdallah al-Huseyn” ismini kazıyorlar ve bu sayede artık sende bir Şii’sin diyorlar.

Lübnan Hizbullah’ının Lideri Hasan Nasrullah, Suriye’de başlayan sistem karşıtı ve özgürlük mücadelesine karşı en başından beri güç politikası uygulanması gerektiğini savunmuş ve Suriye devletine karşı hertürlü desteğin verileceğini söylemişti. Suriye rejimine karşı çıkan her muhalif grubu teröristlikle suçlayan Hasan Nasrullah, Suriye’de Katil Esed’in yaptığı katliamların bir benzerini Lübnan’da yapıyor. Asıl Terörizmi kendilerinin yaptığını fiilleriyle ispat etmiş oluyorlar.

''Hizbullah'' taraftarları her geçen gün katliamlarına bir yenisini ekliyor. Gizlice Suriye topraklarına Esed rejimi tarafından sokulan ''Hizbullah'' güçleri, Sünni Müslümanları vahşice katletmeye devam ediyor.

Lübnan’dan gelen bu son görüntüler Suriyeli Sünnilere karşı yapılan zulmu gösteren en açık belge. Suriye’li Mültecinin alnına “Abdullah’ın babası Hüseyin” yazan ve şia inancında “Huseyn’in Kulu” manasına gelen bu ifade, hristiyanların vaftiz olması gibi insanlarında bu ismi üzerine kazıyarak temizleneceğini iddia ediyorlar. İşkence esnasında Suriye’li Mülteciye dövmeyi sildiği için vuran ve “elini sürme, ben neyle uğraşıyorum, bir asiyi adam etmekle, ömrü şia’ya muhalefetle geçmiş, hadi bana şimdi anlat, demek şia’ya karşısın, ” diyerek hakaret eden, küfreden bir şii işkenceci.

Furkan Haber

Üst Ana Sayfa Alt