Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Imkanınız Olsa Ilk Önce Nereye Seyehat Ederdiniz?

K Çevrimdışı

kadriligenc_17

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamünaleyküm
Ben de MEKKE VE MEDİNE ye gitmek isterim
ORASI HİÇ BİR ŞEKİLDE DEGİŞİLMEZ !
ALLAH GİTMEK İSTEYENLERE NASİP EYLESİN
BANA VE BÜTÜN DİN KARDEŞLERİME

E Çevrimdışı

EYLÜL SÜRGÜN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ASLINDA İMKANI OLSA HERKES ÖNCE HACCA GİTMEK KABEYİ GÖRMEK İSTER.BUNU YAPTIKTAN SONRA GİTMEK İSTEYECEĞİM ,MERAK ETTİĞİM İKİ YER VAR BİRİ MISIR DİĞERİ FAS.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ya kardeş mısır tmm da fasın neyini merak ettin ben de merak ettim.hakkını helal et...

S Çevrimdışı

suncan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
önce Mekke Medineye sonra Mısır ve Kanada .Umarım her yıl hacıya giden hayırseverler bu yazıları görürde bizlere de bir fırsat doğururlar.

S Çevrimdışı

sare_31

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tabiki ilk önce kutsal topraklar..daha sonra imkanım olursa ilk gitmek isteyeceğim yer ise Fas. Rabbim herkessin gönlüne göre verir inşaallah

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
once harameyn'e gitmek isterdim suud rejiminin yıkılmasına çalışmak niyetiyle kendi ülkemin liderleride olsa suud ailesi kötü yoldadır.daha sonrasında Kudüs'e gitmek isterdim göüzümün nuru aksama yahudi postallarında korumak isterdim kendi emanetimi.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
hep dünyalık istiyorsunuz ya ;))

Ben Cennet'e gitmek isterdim..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
ben doğrudan cennete giderdim. orada peygamberi ve sahabilerini ziyaret ederdim. sıkılana kadar (!!!
09_1_.gif
icon_lol3.gif
)
orada kalır dım :rolleyes:

ayıp oluyo ama hacı abi :hahahaa

T Çevrimdışı

tuençise

Üye
İslam-TR Üyesi
tabikide hacca gitmek isterim inşaallah RABBİM gidip görmeye nasip eder

birde mısıra gitmek çok isterim

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
DOYAMADIĞIM MEKKE YE MEDİNE YE HER FIRSATTA GİTMEK ..DAHA SONRA DUBAİ ,VİANA ,VE HİNDİSTAN AMMA ÇOK OLDUM BE :hahahaa

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
herkes gibi bende gidipte bir türlü doyamadığım Mekke ve Medine ye tekrar tekrar gitmek isterim .ALLAH tüm gitmek isteyenler nasip etsin.Daha sonrada doğuya gitmek istiyorum Urfa DİYARBAKIR BİTLİS AĞRI KAHRAMANMARAŞ GAZİ ANTEP buralarada nisanda gidicem inşallah :eek:ynok

A Çevrimdışı

ACaDeMiC

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaslar mekke ve medine den sonra hemen memleketinize donun
ben suan gurbetteyim ve insanin memleketi gibi si yok

A Çevrimdışı

afra_nur

Üye
İslam-TR Üyesi
benimde ilk gidip görmek istedigim yer tabiki mekke ve medine inşaALLAH nasib olur.Allah gitmeyenlere nasib etsin gidenlere de tekrarını nasib etsin.bi kardeniz bölgesine gitmedim karadeniz e gitmek isterim

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
afranur ben senin yerine senin memleketine gittim merak etme sen :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
imkanım olsa cennete gitmek isterdim ve daha fazla imkan verseler hiç gelmezdim geri