Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Internet'iniz Yavaşsa Buyrun !

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam bu simdi hizlandiriyormu, misal benim bilgisayarin wifi hizi 50 mbit, halbuki benim hat hizim 100 mbit, simdi bunu kullaninca 100 mbiti alabilecek miyim? :eek:

kayserinci Çevrimdışı

kayserinci

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu ve bunun gibi programlar internet hızını asla ve asla hızlandıramaz internet hızınızın yavaşlamasında yardımcı olur başkada hiçbir işe yaramaz

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Oncelikle 25 mb hizin ustunde internet almak istiyorsaniz wifiden giriyorsaniz modeminiz 25 mb uzeri hizi desteklemesi gerekiyor yoksa isterse paketin 100 mb olsun yinede alamazsin telefonlarda yine oyle yuksek hizlari destekleyen cihazlar olmasi gerekiyor 50 mb ustu kablosuz olarak telefonlardan cok ust model cihazlar olmadikca alinabilecegini hic sanmiyorum ki bu telefonlar ac destekli olsa dahi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykum selam bu simdi hizlandiriyormu, misal benim bilgisayarin wifi hizi 50 mbit, halbuki benim hat hizim 100 mbit, simdi bunu kullaninca 100 mbiti alabilecek miyim? :eek:

ücretsiz deneme suresi vermişler akhim bi dene bende acayip fark ediyor

Üst Ana Sayfa Alt