Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İSLAM TR Üyelerinin yeni resimleri:)

• Konbuyu başlatan Ebu Katade
  • Başlangıç tarihi
M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benimde emojim gelmiş :hacıabi

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
:intifadaŞunu da ben kendime yakistirdim.

:şaplaksu da fida hoca,ve soruyu yanlis yere acan üye
:yaleBu da muhacir abi

:ahim Davet grup basqani metin abi:kıskıs

:uykulu Abdulkahhar

:hıhUmmuyasir abla

:harika:Dua butonu uzmanu cundullah el kurdi

:huhuuhuu Bayat ekmek pizza bakani ruhi sukut

:hacıdede Bu hakkatten mustafa abi.

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alketa Mashadow ahiyi de unutmuşsun...Onun resmi de benden olsun. Gördüğüm kadarıyla MaşaAllah çok kitap okuyor o yüzden en uygunu bu :eek:kyrm: :)

Ümmü Yasir ablacığım bu güzel düşüncen için çok teşekkür ederim. Farkında olmadan hayra vesile oldunuz. :) Ahirete annemizi, leylamızı, malımızı götüremeceğiz ama götüreceğimiz yani bize fayda sağlayacak şey kitaptan öğrendiğimiz ilimler olacak. Hem kitaplar güzeldir. Kalabalık insanların arasında yalnızlığımızı bir nebze olsun bizi anlatan satırlar giderir. Allah azze ve celle sizi gizli şirkten muhafaza eylesin küfür devletlerinin içinde tevhidi bir hayat, imanlı bir ölüm nasip etsin inşaAllah.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Ümmü Yasir ablacığım bu güzel düşüncen için çok teşekkür ederim. Farkında olmadan hayra vesile oldunuz. :) Ahirete annemizi, leylamızı, malımızı götüremeceğiz ama götüreceğimiz yani bize fayda sağlayacak şey kitaptan öğrendiğimiz ilimler olacak. Hem kitaplar güzeldir. Kalabalık insanların arasında yalnızlığımızı bir nebze olsun bizi anlatan satırlar giderir. Allah azze ve celle sizi gizli şirkten muhafaza eylesin küfür devletlerinin içinde tevhidi bir hayat, imanlı bir ölüm nasip etsin inşaAllah.
Âmin Allah svt razı olsun kardeşim ne güzel dualar ettin... duygulandım:( İnan samimi söylüyorum şu kitaplardan alıntılar bölümünü çok okuyorum... o tefekkür ettiren satırlar ruhumu rahatlatıyor...kendime getiriyor beni sanki... Ordaki paylaşımların için de Allah svt razı olsun, seni Firdevsine alsın...

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Âmin Allah svt razı olsun kardeşim ne güzel dualar ettin... duygulandım:( İnan samimi söylüyorum şu kitaplardan alıntılar bölünü çok okuyorum... o tefekkür ettiren satırlar ruhumu rahatlatıyor...kendime getiriyor beni sanki... Ordaki paylaşımların için de Allah svt razı olsun, seni Firdevsine alsın...

Firdevs bedel ister Ümmü Yasir abla :) (ama yinede ecmain.)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Yoruldum sonra devam edim

Alketa Mashadow ahiyi de unutmuşsun...Onun resmi de benden olsun. Gördüğüm kadarıyla MaşaAllah çok kitap okuyor o yüzden en uygunu bu :eek:kyrm: :)

Hayır arkadaslar hayir en yukarda kendimden alinti yaptim unutmadim yarida biraktim Yoruldum dedim ya

Mashoadow abi:cemaat

Hayir hayir hayir unutmadim
Daha baska kardeslerde var henüz bitmedi:)

Üst Ana Sayfa Alt