Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İSLAM TR Üyelerinin yeni resimleri:)

• Konbuyu başlatan Ebu Katade
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
aslında suç sende değil musab umeyr de. o senin aklını karıştırdı. onuda birilerine akraba yapayımda aklı başına gelsin...:D:bash_1_:

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH seni hayirla mukafatlandirsin
sabah geldiyimde durumum cok kotu idi :(
ilk once http://www.islam-tr.org actim bilgisayarda.baktim ki ne haber var.
İSLAM TR Üyelerinin yeni resimleri:) konusuna bi bakiyim dedim.baktim ve ..... olanlar olduher sey tersine döndü.sanki hic bir problemim kalmadi.:):):) cok güldüm .sadakani fazlasiyla verdin sen ((Mümin) kardeşine tebessüm etmen sadakadır. İyiliği emredip kötülükten sakındırman sadakadır. Yolunu kaybeden kimseye yol göstermen sadakadır. Yoldan taş, diken, kemik gibi şeyleri kaldırıp atman da senin için sadakadır. [Tirmizî, Birr, 36])
Allaha hemd olsun. şimdiki halimin güzel olmasina sen vesile oldun.Allah razi olsun senden.
bu arada resmim de cok guzel olmuş.:helalsana:helalsana:helalsana sakalim kafama cikmiş :):):)

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
ALLAH seni hayirla mukafatlandirsin
sabah geldiyimde durumum cok kotu idi :(
ilk once http://www.islam-tr.org actim bilgisayarda.baktim ki ne haber var.
İSLAM TR Üyelerinin yeni resimleri:) konusuna bi bakiyim dedim.baktim ve ..... olanlar oldu

her sey tersine döndü.sanki hic bir problemim kalmadi.:):):) cok güldüm .sadakani fazlasiyla verdin sen ((Mümin) kardeşine tebessüm etmen sadakadır. İyiliği emredip kötülükten sakındırman sadakadır. Yolunu kaybeden kimseye yol göstermen sadakadır. Yoldan taş, diken, kemik gibi şeyleri kaldırıp atman da senin için sadakadır. [Tirmizî, Birr, 36])
Allaha hemd olsun. şimdiki halimin güzel olmasina sen vesile oldun.Allah razi olsun senden.
bu arada resmim de cok guzel olmuş.:helalsana:helalsana:helalsana sakalim kafama cikmiş :):):)

bende nerelerde diye düşünüyordum. beğenmene sevindim. :) Allah seni hep güldürsün.
sakalın kafana çıkmış demek :muhahagüzeldi..

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
BUDA BENDEN

IZZETLI

23424.jpg

YUSUF HANZALA

bebekveresimleri_Komik_BebekResimleri_1.jpg

SIRATI MUSTAKIM

bebek-cocuk-ozguven-kendinden-emin-basari.jpg

Yeniresimler.com--komik-bebek-resimleri_17.jpg