Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam-tr Yi Kötüleme !!!

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
bunu ben de görmüştüm ama gerek duymadım paylaşmaya gerçeği duymayı hazmedemiyorlar sadece bu daha ne ki akhim avatarlarında imzalarında celaleddin ruminin resimleri falan var hangi taifeden oldukları belli

N Çevrimdışı

Necmettin

Üye
İslam-TR Üyesi
Abdulfettah ebu Gudde'nin hocası, tasavvuf savunucusu, Mustafa Sabri Efendiyle dostlukları olduğu söylenir.Ebubekir Sifil, Kevseri hayranıdır.En son 'rıhle' ekibiyle birlikte kevseri külliyatını çıkartacaklardı, şu an ne durumdalar bilmiyorum...

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
El-Kevseri İbn Arabinin muasır halidir...Ehlisünnet'in baş düşmanlarından biridir..Kendisi gerberdi gitti ama pisliklerini şimdiki sofiler yaymaktadır..Bu adamın kitaplarını kıyıda köşede bulursan alın yırtın çöpe atın.

M Çevrimdışı

mustafa_mardin

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi nasıl alim bu; İslam'da ters olan yanlış olan ne varsa caizdir diyor....

adam hayatını bu işe adamış malesef. kim tasavvufçular gibi düşünmüyorsa ümmetin en büyük imamları dahi olsa ağzına geleni sayıyor. kevserinin islami ilimlerdeki yaklaşımı büsbütün ideolojiktir. ben hep hakılıyım başkaları hep haksız diye hareket eder. hayatı boyunca tasavvufçuların aşırılıklarını meşrulaştırmak güzel göstermek hafife almak için kalem oynatıp durdu. adam ravilerden bahsederken bile cahiller bedeviler diyor. kim bu raviler? elimizdeki hadis kitaplarını bize ulaştıranlar. ama aynı kevseri kitaplarında hadisleri delil olarak kullanıyor. adama sormazlar mı madem ravileri beğenmiyorsun. o halde ne diye hadislerden alıntı yapıyorsun.