Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Ismailağa Cemaati Lideri Yoğun Bakımda

A Çevrimdışı

Amelde Hanefi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bursa'nın Hüseyin alan köyünde yaz aylarını geçiren İsmail Ağa cemaatinin lideri Mahmud Ustaosmanoğlu Bursa Acı Badem hastanesi acil servisine kaldırıldı. Yaz dönemini Uludağ'da geçiren ve sevenlerini kabul eden Ustaosmanoğlu yoğun bakıma alındı.

27 Ağustos 2013 Salı - 08:29

mahmud-efendi-hastaneye-kaldirildi.jpg

İsmailağa Cemaatinin lideri olarak tanınan Mahmut Efendi olarak bilinen Mahmut Ustaosmanoğlu, Bursa'da rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Mahmut Efendi, Acıbadem Hastanesinde yoğun bakıma alındı.

Yaz aylarını Bursa'da geçiren İsmailağa cemaatinin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu ( Mahmut Efendi ), rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Bursa Acıbadem Hastanesi acil servisine kaldırılan Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yoğun bakıma alındığı öğrenildi. Mahmut Efendi'nin durumu ile ilgili bir açıklama yapılmadı

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sekerat çok zor olsa gerek. Ahirette hesap vermek üzere. Bay Bay.!

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi senden değil benden değil. :d:d

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Durumu iyiymiş öyle söylüyor sevenleri. Ama yinede korkmasınlar cüppelinin anlattığına göre ölüm meleği geldiğinde "hoop ben şimdi gelmiyorum" diyebiliyormuş. Mahmud efendi öldüğündede "azraile ahirete göçmek istediğini söyleyince oda almış ruhunu" derlerse şaşırmayın.

M Çevrimdışı

muaz talha

Üye
İslam-TR Üyesi
seninde öldüğünü görmek baya bi lezzetli olsa gerek müşriklerin flamayla önde gideni

M Çevrimdışı

muaz talha

Üye
İslam-TR Üyesi
ahhh cübbeli ahhh senide görürüz inş. bakalım melekler naşbendinin halidiye koluna nasıl torpil yapıyormuş ananı ağlatsınlarda gör biii.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
EEE

ne oldu son durumu, uçtu mu?

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
cübbelinin sözünü hatırladım . cehennem melekleri sizi gelip götürdüğünde ben nakşi bendi tarikatının halidi kolundanım dersen bırakıyolarmış. hemen öle desin bakalım bırakıcaklarmı. belam oğlu belamı.

Üst Ana Sayfa Alt