Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Istanbul'da Cin Çıkarma Hastanesi Açıldı

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dışardan duyuyormusun sesi ahi,
Nedir akhı bu durum bana kotunun bı etkısı yokta ıyının etkısı muhtesem otesı kotu hatalarımı ıyısı neyapmam gereknı dogru bır sekılde telkın edıyor sıkayetcı degılım aslında ama bılmıyorum ne dır bu ıs

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rukye ol ahi varsa bir sıkıntı ortaya çıkar biiznillah
Bende oyle dusunuyorum akhı de ıste :)
gıtsem nasıl gıtsem

o kadar sey varkı ona dahı ayıracak vaktım yok kafamda tek bırsey var ona ulasıncaya kadar durmamak yarasır bana kendımce
Hayallerı attık cennete bu dunyada yok bıze bırsey bı ıznıllah.
ALLAH zulcelal hepımızın ayaklarını kalblerını bılhassa dıllerını ve amellerını ıslam uzere sabıt kılsın. amin.

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Bende oyle dusunuyorum akhı de ıste :)
gıtsem nasıl gıtsem

o kadar sey varkı ona dahı ayıracak vaktım yok kafamda tek bırsey var ona ulasıncaya kadar durmamak yarasır bana kendımce
Hayallerı attık cennete bu dunyada yok bıze bırsey bı ıznıllah.
ALLAH zulcelal hepımızın ayaklarını kalblerını bılhassa dıllerını ve amellerını ıslam uzere sabıt kılsın. amin.

Amin akhi

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Nedir akhı bu durum bana kotunun bı etkısı yokta ıyının etkısı muhtesem otesı kotu hatalarımı ıyısı neyapmam gereknı dogru bır sekılde telkın edıyor sıkayetcı degılım aslında ama bılmıyorum ne dır bu ıs

Abi cok alakasiz birsey olacak ama
Cumlelerini yanyana değil de alt alta yazinca serbest/ modern şiir gibi okunabiliyor, misal;

Nedir akhi bu durum bana
Kötünün bir etkisi
Yokta
İyinin etkisi
Muhtesem ötesi
Kötü hatalarim iyisi
Ne yapmam gerekni
Doğru bir sekilde telkin ediyor
Şikayetçi değilim aslinda
Ama bilmiyorum
Nedir bu iş?

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cumlelerini yanyana değil de alt alta yazinca serbest/ modern şiir gibi okunabiliyor, misal;

Nedir akhi bu durum bana
Kötünün bir etkisi
Yokta
İyinin etkisi
Muhtesem ötesi
Kötü hatalarim iyisi
Ne yapmam gerekni
Ama bilmiyorum
Nedir bu iş?
:)

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Nedir akhi bu durum bana
Kötünün bir etkisi
Yokta
İyinin etkisi
Muhtesem ötesi
Kötü hatalarim iyisi
Ne yapmam gerekni
Ama bilmiyorum
Nedir bu iş?

Serdar ortac sarkisi gibi sanki.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cumlelerini yanyana değil de alt alta yazinca serbest/ modern şiir gibi okunabiliyor,
Alketa senin Kafa çok değişik çalışıyor (iyi anlamda :)) Allah hayrını versin. Jundullah ın haberi olmadan yazılarından bir şiir kitabı bastırıp piyasaya sürsen güzel bir sürpriz olurdu.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hastane hakkında soruşturma açılmış...

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yazdiklarim sizindir :)

Nasihatim once kendime sonra size

Ama siir kismi olmamis

SİİR YAZMİYORUM CUNKU HAK NE İSE ODUR.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Yazdiklarim sizindir :)

Nasihatim once kendime sonra size

Ama siir kismi olmamis

SİİR YAZMİYORUM CUNKU HAK NE İSE ODUR.

Abi siir yaziyorsun demedim zaten.
Alintiladigim kısmı okurken
Kafamda melodik bir ritim çıkınca
Alt alta getirdim zihnimde, siir tadinda çıktı..
Bu :)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Ders çalışmak icin oturdum ama nette geziyorum haliyle. İçine su serpeyim JuNDuLLAH abi biraz daha.
Sorun bende yani.
Ilk 4 kitaba bakarsan alt alta,simdi çektim
Cümle çıkıyor

Resimde görünmeyen, şishane'ye yağmur yağıyordu, yağmurdan sonra, hayal alemleri...

Benim kafa tuhaf.

20161206_015154_HDR.jpg

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ders çalışmak icin oturdum ama nette geziyorum haliyle. İçine su serpeyim JuNDuLLAH abi biraz daha.
Sorun bende yani.
Ilk 4 kitaba bakarsan alt alta,simdi çektim
Cümle çıkıyor

Resimde görünmeyen, şishane'ye yağmur yağıyordu, yağmurdan sonra, hayal alemleri...

Benim kafa tuhaf.

Ekli dosyayı görüntüle 15689

Ben bildigim birkac kitap disinda hic okumam hicde sevmem okul doneminde iken savasirdim kitaplarla
Zorla gectim ama baksan takdir tesekkur vs hep ama hic sevmiyorum o yuzden bombos tam bilmem kac sene zaman kaybi
:)
İyi dayaniyorsunuz.
İslam nasil yasanir ve dinin nasil yapilir uygulanir indan haric okuyamiyorum
Kitap mitap kafa karistirici cogu eser.

kayserinci Çevrimdışı

kayserinci

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
'Cin Hastanesi' kapatıldı
Bazı basın yayın organlarındaki haberlerde, 'Cin Hastanesi' olarak çalıştırıldığı iddia edilen merkezin, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün yürüttüğü inceleme kapsamında süresiz kapatıldığı bildirildi.

Bazı basın yayın organlarındaki haberlerde, "Cin Hastanesi" veya "Manevi Şifa Merkezi" olarak çalıştırıldığı iddia edilen merkez, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün yaptığı inceleme kapsamında süresiz kapatıldı.

AA muhabirinin, İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen inceleme kapsamında, Küçükçekmece İlçe Sağlık Müdürlüğü, polis ve zabıta ekipleri, İkitelli'de bulunan söz konusu merkeze gitti.

Ekipler, ruhsatsız ve yetkisiz olduğu tespit edilen merkezi mühürleyerek, süresiz olarak kapattı.

Bazı basın yayın organlarında yer alan haberler üzerine Sağlık Bakanlığından, "Cin Hastanesi" veya "Manevi Şifa Merkezi" olarak herhangi bir kuruluşa hiçbir yetki veya ruhsat verilmediği belirtilerek, iddialarla ilgili inceleme başlatıldığı bildirilmişti.

Üst Ana Sayfa Alt