Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Işte Beklenilen Haber Geldi.

Burak YILDIRIM Çevrimdışı

Burak YILDIRIM

Üye
İslam-TR Üyesi
KESİNLİKLE HERKES İZLESİN..

Şüphe yok ki bu kız deli değildir (Sarhoş veya başka birey değil) Vallahi bu kız doğruyu söylüyor bence mesajdır kardeşlerim. İSTİYEN İNKAR EDEBİLİR bu normal birşey gibi görülebilir Ama değildir. Kardeşlerim sizler ne düşünüyorsunuz ??Genede En doğrusunu Allah C.C bilir.

ebu ukayl Çevrimdışı

ebu ukayl

Üye
İslam-TR Üyesi
bunu bende izledim dün sanki bana biraz mahlukatlar musallat olmuş gibi geldi. en doğrusunu Allah (c.c) bilir yinede.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
"Allah'tan korkmayın (haşa), hem korkun kem korkmayın" bu laflar nasıl açıklanır?

Burak YILDIRIM Çevrimdışı

Burak YILDIRIM

Üye
İslam-TR Üyesi
"Allah'tan korkmayın (haşa), hem korkun kem korkmayın" bu laflar nasıl açıklanır?
Allah'tan korkun derken azabından korkun demek istemiş münafıklar,(islamcıl gözüküp islamı kullananlar kendi menfatleri için) en çok .. Kormayın derken ise ''o çokça affedendir'' o herşeyi bilendir.

Musallat olan bir malukat hakkı söyletmez (Cin,iflit,şeytan vb.) bu kardeşimiz bence kardeşlerim ALLAH c.c tarafından gelen bir mesajdır .Herkes benim görüşümde olmaya bilir. Hatırlayın Peygamberler döneminde bu hadiseler gerçekleşmiş idi fakat inkar eden farklı düşünen çok insan olmuştu AMA HAKKA TABİ OLANLAR HARİÇ.
Benim görüşüm budur kardeşlerim. Siz ne dersiniz yanlışmı söylerim ??? Genede en doğrusunu ALLAH C.C bilir.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeş izledim de beklenen haberi çözemedim ...

arayıpda bulamadığınız,ah şöyle bir haber paylaşsalarda herkesi şok etse,insanlar günlerce bu haberi konuşsa denilecek türden :) beklenen haber bu anlamda sanırım. kızın acil hidayete ihtiyacı olduğu kanısındayım

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu Kızın Belli ki Çok Ciddi Psikolojik sorunları var.. Obsesyon (Musallat ) 'ada Uğramış olabilir. Bilemeyiz. Bu işlerden @samanpan anlar

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt