Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUNALEYKUM...

YAF SITEYE NOLDU DURDUNUZ...HERKESIN SINAVIMI VAR BU ARALAR...

NESE BEN YINE BEKÇILIĞIMI YAPAYIM...:)

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
evet abla bu hafta ve önümüzdeki hafta sınav haftası...sınavları bitende memlekete gidiyor ...biraz durgunluk olabilir ama haftaya cumadan itibaren açılır inş...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ya benımkonumu kım sıldıı...muhalefettekıler bunadamı el atmaya başladılar yoksa :benkizgin

alla allaaaaaaaa ne ıstıolar benım yazımdan yahuuu...altı ustu hedıyemı ıstemıştım ben :muhaha :muhaha :muhaha

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaşlar biraz daha ciddi olursanız sevinirim.

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tmm kızma ıslam kardeş :muhaha :muhaha :muhaha

gel kardeş bız sevıye yukseletelım :muhaha :muhaha :muhaha

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
maşallah rabbim en güzel anlaşanlardan eylesin inş. rabbimin terbiye ettigi mümin ne güzel bir mümindir.

hangi mümin Allahın ilmi iöçin birbirini kıracak şaşarım mümnin olmayanlar ise müstesna. hakkı duydugunda işitir iman eder kendisindeki hak bildiginden vazgeçer önemli olan hakkın bize bildirmek istedigi haktır. selametle inş. Allah ecrinizi arttırsın şeytanın burdaki muhabbetten kovuldugunu gördüm elhamdulillah buda bana yetti. selametle inş

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selmaunaleykum...

bugun belkı çok oldum ama bışeyı merak edıom...bılıom fazla merak ıı değildir ama yınede sızlrden cvp beklıorum ben...

bu sıte eskı halını nezaman alacakkkkk :(

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam katagoriler tam oturdukdan sonra az daha sabr kardeşim sitemizi islami siteler arasında 1 numara yapmak için uğraşıyoruz inşallah siteye girişler şu an kinin 10 katı olucak en az...

ondan daha da sabrlı olalım..

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
dualarımıza devam yani :hahahaa :hahahaa

sabır...sabır...sabır...

bu benım sozum zaten :güldüm herşeye sabır ınşAllah...beklerız...bekçıyız haklıyız duamızı ısterız :güldüm

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah razı olsun kardeş..Az daha sabr gerçekden :)

F Çevrimdışı

freedom_fighter

Üye
İslam-TR Üyesi
şunu dile getirmek istiyorum arkadaşlar.aykırı bir şeyler yazıldığında daha nazik bir şekilde uyarılabilir...bilgiçlik taslamanın yeri değil kendini allame i cihan zanneden arkadaşlara sözüm...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bak şimdi hangı resmı alacaksan avatar olarak resmın ustundeyken sağ tıkla ve ozellıklerıne gır orda url adresı var onu kopy et ve profıl ayarlarındakı kendı resmım var yazısının yanındakı http:// diye başlayan yere kopyaladığın adresı yapıştır ve kaydet de...