Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü İstihara'da Gördüğüm Rüyanın İzahı Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y Çevrimdışı

yesill

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
merhabalar
Rüyamda bi bahçe gibi bi yerdeyım çit gibi bi şey var etrafında sanırım küçük bi yer ben elimi atıyorum bı yere ceviz çıkıyor. Yanımda da bırı varmış, ceviz buldum, yeriz gibi bi şeyler diyorum. O sıra oradan küçük rengi ne siyah, ne beyaz, ne de yeşil açık ama karısık bi renk yılan çıkıyor ve benı sokmadan kaçıyor ben de onu öldurmek ıçın hamle yapıyorum olmuyor böyle bahçenın kenarında duvar örulu ımıs oradan kaçtı. Sonra onu ev gibi bi yerde buluyorum ve gene öldürmedım ama zehrını saçtığı yerleri selpak ile sıldım

dun gece ıstıhare namazına yattım da bu ruyayı gördum.

ne demek bu sımdı

rüya bölümünü bulamadığım için buraya yazdım. Bana bunu açıklayan olursa Allah razı olsun

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kardeşim ;
İstihâra sonucunda gördüğünüz rüya sonucunda kalbinizin sûkun bulup yatışması, o iş hakkında mutmain olması önemlidir. Görülen rengin çeşidi hakkında bir rivayet yoktur.
Kalbiniz yatışına kadar (7 kez) istihara yapabilirsiniz.

İlgili Konu :

İstihare Hangi durumlarda Yapılır?
Başkasının Yerine İstihare Yapılır mı?

https://www.islam-tr.org/konu/istih...-baskasinin-yerine-istihare-yapilir-mi.23022/

Y Çevrimdışı

yesill

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun senden. Dün gece sağ tarafıma yattım. Bi türlü aklımdakileri kovamadım. Bi sürü problem düşünerek yattım. Bi sürü ruya gördüm, en son gördüğümü size sordum. Ben bu istihare rüyasına hem kazanacak mıyım? hem de hayırlı olur mu Allah'm diye yattım. Sizce bu doğru mu? Bir de yeşil/beyaz görürsem kesin kazanır mı olacağım? Bi yerde okudum da istihare ve dua ettikten sonra görülen rüya önemli değildir, şeytan da karışabilir ruyalara diyordu. Beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Hoş kal

Y Çevrimdışı

yesill

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
siyah kilotlu çorap giyiyordum. Bu olmayacak anlamına mı geliyor:( birileri yorum yazabilir mi? ehli birileri:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt