Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Japonyada Bir Kadının Ayakları... (şaşıracaksınız!)

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Japonyada Bir Kadin Ayaklari Ne Kadar Küçük Olursa O Kadar Çok Begenilecegine Inanir...

japonhy1.jpg

japonyajw7.jpg

jaonyadabiruy4.jpg

japonyadavz4.jpg

japnyadabirkqs2.jpg

japonbirkadinln7.jpg

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
:böööö :böööö :böööö :böööö :böööö :böööö :böööö :böööö :böööö :böööö :böööö :böööö :böööö :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aaaaaaaaaaa japon kadının ayaklarına bak. ne kadarçok beğendim. :dillll :böööö :eek:hafalanoldum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
eski eskide kalmış demekki kardeşim. kendini yuenilemeyi öğrenmelisin :huhuuhuu

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
:: yok ondan değil biraz arşiv topluyom örneğin 271 tan kuran hatimii gulyarasına atacam onları toparlıyom
ikincisi:10000 tane resim buldum onları düzenliyom onları gulyarasına atacam....
üçüncüsü:site 1 ay sonra yenileniyor onun için bende o zaman kendimi yenileyecem ::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ozamana kadar sen mefta olursan posymodern olarakmı gideceksin diğer tarafa demek oluyo bu :güller

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
:) yok ya fazla zamanımı almaz sadece 500 gb kuran arşivini toparlamam gerek kadar onları fp ye atıp tek tek siteye atıp düzenlemek gerekiyor...resimlerde -3 ay zamanımı alır sadece ekliyoz işte şu aralar....

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
heeeeeeeeee anladım. 35 40 yılını falan ancak alır. uzun sürmez yani :huhuuhuu

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
bak sana inat bütün kuran arşivini yaz sonuna kadar siteye atırım görürsün...ben 25 hatim bir haftada ekledim siteye :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
uhuuuuuuu en az 6 ay yani. Allah rahmet eylesin. sen iyi bir ahiydi yaw. bari postmodern olarak gitmeseydin olmazmıydı :muhaha

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
okulu uzatınca oda kafayı yedi. üniversitenin duvarlarını tırmalıyo şuan. :yale

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
yaa konumu dağıtmışlar yaaa :agliyorum yaaa kimi çağırsam yaa ADMİNNN ADMİNNNN.. :crycry :crycry
konu daha önce açılmışmıydı :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
açılmıştı tabi. seni gidi seni. konularınızı birleştirimmi sizin bakim hım... :mutlu

Üst Ana Sayfa Alt