Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kalbin Nasil Attiğini Görmek Ister Misniz?

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
böööööööööööööööööööö berbat bi görütntü ama o kalp denilen şey olmasıydı şimdiye kadar ne yaşamamız mümkündü nede başka birçok şey mümkündü.........

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çok hoş birşey miş ya. o kadarda iğrenç değil. baksanıza üzerine gelince nasıl da heyecanlanıyor :lol:

H Çevrimdışı

hasna

Üye
İslam-TR Üyesi
bence de öyle iğreç değil ya gerçi elime verseler tutamam ama atışı inanılmaz bişey kriz anında nasıl oluyo acaba :)

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
sanki benim kendi kalbim üzerine gittikte benim kalbimde hizlanma basliyor :D :D

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
kalp kalbi çekiyomu ne ordaki hızlandıkça benim kalbimde hızlanıyo valla ya enteresan bi durum :p :p

A Çevrimdışı

aciz_kul

Üye
İslam-TR Üyesi
bunları görüp de ibret almak lazım ve bende bi tuhaf oldum kim bulduysa tebrikler

S Çevrimdışı

sare88

Üye
İslam-TR Üyesi
hasna ' Alıntı:
bence de öyle iğreç değil ya gerçi elime verseler tutamam ama atışı inanılmaz bişey kriz anında nasıl oluyo acaba :)
AKLIM BİR KERE DAHA ŞUNU DÜŞÜNDÜRDÜ RABBİM HER ŞEYE KADİR

A Çevrimdışı

alemin kralı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
iğğğğğğğğrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnççççççççççççç ötesi :benkizgin :evil:

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
YAHU KALBİMİZ NE GÜZEL ATIYOMUŞ HOPLAYA HOPLAYA :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu

EY ALLAHIM SEN NELERE KADIR DEGILSIN BIRGUN GELIP DURACAK BU KALP