Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kaliteli Cihad Marşları (DİREK İNDİR)

A Çevrimdışı

akifbjk5353

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bunlari cok severim neden inmiyor zorla kayıt olduk cektigimiz cileye bak gunaha girdik lahevla

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
bunlari cok severim neden inmiyor zorla kayıt olduk cektigimiz cileye bak gunaha girdik lahevla
Musluman sabırlıol . Bu ne hal

2 sene önceki yuklenenler olduğu için silinmiş olabilir. Aynı yerde diğer neşidelere bakınız. Olmazsa musait zamanda anlayan kardeşlerim sana yardımcı olur.

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ahi ayıp ediyorsun sen söyle toplu da gösteririz : )

siteye üye olarak girerken tüm mp3lerin altında küçük bir resim var mp3 diye oraya 1 kez tıkla direk pcne indirir. hatta videoların altındada videoyu indir var videoların birçoğunuda indirir.

Not: Tek indirmeye gelince, maliyetten dolayı bunu şuan yapamıyoruz server masrafları baya tutuyor 4TBye yakın sadece indirme izleme dinleme trafiği veriyoruz bunun maliyeti aylık 1TB=10 euro )

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ahi ayıp ediyorsun sen söyle toplu da gösteririz : )

siteye üye olarak girerken tüm mp3lerin altında küçük bir resim var mp3 diye oraya 1 kez tıkla direk pcne indirir. hatta videoların altındada videoyu indir var videoların birçoğunuda indirir.

Not: Tek indirmeye gelince, maliyetten dolayı bunu şuan yapamıyoruz server masrafları baya tutuyor 4TBye yakın sadece indirme izleme dinleme trafiği veriyoruz bunun maliyeti aylık 1TB=10 euro )

ahi emeğinize sağlık nikim candostum üyede oldum ama indiremedim :s neyse siz meşkuliyetinize bakınız ben bir hal ve çare bulurum inşaallah resime tıklıyorum orda dinleme butonun altında mp3 ve indirme işareti ok işareti var tıklıyorum pc min ekranı kararıyor ve neşit çalıyor :D GERÇEKTENDE TEŞEKKÜRLER BEN BİRAZ SORUNLUYUM :D

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
estf ahi öyle deme. bilinçaltına öyle yerleştiriyorsun belki de sorun bizdendir. bir de ben denim.