Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kan ve Gözyaşından nemalanan haysiyetsizlere.....

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mısırda veya dünyanın başka yerlerinde insanlar öldürülüyor Allah düşmanları şeytanlarla bir olmuş Önce islama sonra Müslümanlara top yekun savaş açmışlar.

Bizler dualarla maddi ve manevi yardımlarımızla bu olaylara her türlü desteği ( Müslümanlara) vermememiz gerekirken.

İçimizde ki din istismarsıcı asalak şerefsizler meydanlara tv kanallarında miting alanlarında boy gösteriyorlar.

İnsanların duygularını kullanarak Kendi populerliğini artıyorlar.

bu yavşak şerefsizlerin isimlerini vermeyeceğim.

hepiniz bunların kim olduğunu biliyorsunuz.

Kefenlerini alıp fatih camisine giden yavşaklara şunu söylüyorum fatih camisinde ölme ihtimalinle mısır rabia meydanında ölme ihtimalin birmide kefenini alıp fatih camisine veya başka bir yere geldin.

Alacaksın kefeni gideceksin mısıra... veya bilmem başka yere...

Tvlere çıkacagız diye her türlü din istismarı yapan bu yavşaklar toplulugunu Allah'a havale ediyorum.

Meydanlarda Ya Muntakim Allah bizi intikamına memur et diye naralar atan kişileri Allah Muntakim ismi ile tüm ümmetin intikamını alsın sizlerden.

İnsanları pasifleştirdiniz duygularıyla oynadız şöhret için Allah'ın dinini sattınız.

Ben Allahtan diliyorum Bunların (Ümmetin) yaşadıklarının mislini Allah size yaşatsın.

Birileri ölürken pirim yapan birilerinin gözyaşlarından nemalanan şerefsiz haysiyetsiz insanlar....!!!

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben konuya yabancı kaldım, kmmiş bunlar?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Malesef, eskiden kafirlerin zulüm yaptigi haber ve cihad meydanlarindaki haberleri insanlara ulastirmak icin haber yapilirdi ancak simdiler gerek reelde gerekse de sanalda show amacli rant elde etmek icin kullaniliyor.

................................................

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kim rant elde ediyor ebu yusuf kardeşim daha açık yazarsan bizde öğrenelim. Aklıma bu meydanlarda aktif olan ihh geldi ramazan boyunca mısırda adeviye meydanında müslümanlara iftar dağıtan,bu gibi faaliyetleri tvlerde hiç görmedik. Her akşam saraçhanede parkında imani bir tepki sonucu bir araya gelen binlerce insan yatsı namazı-kunut duaları eşliğinde eylem yapıyorlar. Doğal olarak tv kanalları hatta arap el cezire bile dünyaya canlı yayın bağlantısı yapıyor. Bizler bunu din istismarı olarakmı değerlendirmeliyiz. Bildiğiniz şeyler varsa bizlede paylaşın inşaAllah.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnsanların dışarda olması ve oralara gitmelerine veya kurumlara direk laf söylemedim. Malumdurki bazı şahıslar var bunlar bu işten rant elde ediyorlar misalen Hakan albayrak ve kankileri.

Artı meydanda olmak başka insanın orada dejarj olup eve gitmeleri başka.

Birileri bir yere bak diyor insnalarda oraya bakıyor. ama neden ?

Üst Ana Sayfa Alt