Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

I Çevrimdışı

ismail bayındır

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH BÜTÜN MÜSLÜMAN OLANLARIN MÜSLÜMANLARIN GÖNLÜNDEN MÜSLÜMAN OLMAYI DİLEYİPTE BİRŞEKİLDE OLAMAYANLARI MÜSLÜMAN OLMAYA NASİP ETSİN BU GÜNÜN HÜRMETİNE YÜCE ELKUDDÜS SENİN GÜCÜN HERŞEYE YETER SENİ DÜŞÜNEMESEKTE GÖREMESEKTE VARLIGIMIZIN KALBİMİZİN İCİNDE HİSSEDE BİLİYORUZ ALLAHIM BENİM GİBİ CAHİLLERE YARDIM ET İSLAM İCİN CEPHEDE UGRAŞ VEREN DİN KARDEŞLERİMİZE YARDIM ET SENDEN İSTEMEKTEN BAŞKA ANCA KUL OLMAYA CALIŞA BİLİRİZ ALLAHIM MÜSLÜMANLARI SANA ŞİRK KOŞMALARINI ENGELLE ŞEYTANIN VES VESELERİNDEN MÜSLÜMANLARI KORU ŞEYTANIN TUZAKLARINA DÜŞMEKTEN ONUN YOLUNA GİRMEKTEN ŞEYTANLA KARŞILAŞMAKTAN KORU AMİİNN

EBU HAFSA Çevrimdışı

EBU HAFSA

Üye
İslam-TR Üyesi
Abdulmuizz ahi iki degisik soru.
Var sayalim ibni mace ve tirmizi olmasi lazim sabanin 15 ile ilgili zayif hadise dayanarak birisi
1 bu gece mübarek derse
2 beraat kandilin mübarek olsun demekle sadece bu tebriklesmede kalirsa bu tebriklesmeden dolayi veya sadece geceyi mübarek görmekten dolayi bidat olurmu

Üst Ana Sayfa Alt