Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Kaş, Kiprik ve Saç Dökülünce (Tedavi Amacıyla) Tesettürden Çıkılabilir mi?

G Çevrimdışı

gunel

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum.
ben hicabliyim yani kapali.4 senedir ki, hastayim.kas kiprik ve sac dokulmesi.doktorlara gitdim bana hicabdan cik dediler,sana ziyan diye solediler.simdi ben size soruyorum sizce ben napim?????
Simdiden tesekkurler.
ALLAH RAZI OLSUN

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Selamun Aleykum.
ben hicabliyim yani kapali.4 senedir ki, hastayim.kas kiprik ve sac dokulmesi.doktorlara gitdim bana hicabdan cik dediler,sana ziyan diye solediler.simdi ben size soruyorum sizce ben napim?????
Simdiden tesekkurler.
ALLAH RAZI OLSUN

Aleykum selam we rahmetullah, Rabbim şifa versin

Allahın emirleri kulların menfaati içindir .

Doktor müslüman mı , inancı var mı?
Annesi , hanımı vs tesetturlu mu ?
Daha başka müslüman doktorlara da gidip hepsi aynı tedavi yolunu mu söylediler. Alternatif tedavi usulu yok mu? Aynı hastalığa yakalananlar nasıl tedavi görüyorlar bunlar araştırdınız mı ?
Ne işle meşgulsunuz?

Allah'ın izni olmadıkça hiçbir kimseye ölmek yoktur. (Ölüm) belirli bir süreye göre yazılmıştır. Kim dünya menfaatini dilerse, kendisine ondan veririz. Kim de ahiret sevabını isterse ona da ondan veririz. Biz şükredenleri mükafatlandıracağız (A-li İmran 145)

Üst Ana Sayfa Alt