Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Koşmak, zekayı artırıyor

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
olmas... annemin yemeklerini kimseye vermem... ben yerim ::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
anamda dün bir sarma ve dolma flana yapmış...yemede yanında yat... :: patlayana kadar yedim ama patlamadım tabe... awesomede olsaydıda garibim onada ikram etseydim diye aklımdan geçti ama........... sallaaaaaaaaaaaa iki günlük dünya, gömül dolmalar dedim kendi kendime :muhaha bu arada bir ara senin valideyede uğrayayımda, hazır sen oralarda yiyemiyon, senin yerine yiyeyim börekler çörekler :: senin validede kırmas herhalde bizleri ::

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yok kırmas gıt ye tabe .Olsun senın haberın yok tabı ben taaaaaaaaa buraya yaprak tasıorum dolma yapmak ıcın bende yapar yerım nolmus sadece vaktım yok.Hem yakında gelıcem tr ye o zaman sadece annem degıl ablalarım ve herkesler benım ıcın dolma yapıo nehaber.:)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
işte sen gelmeden önce ben hergün gidip yiyim o pasta börek çörekleri... sen gelene kadar iyicene bıkarlar, sende avcunu yalarsın ::

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ben gelmeden yapmayın derım:)senın annen yapıomus ya onları ye, hala canın ısterse onada yapıverın yazık delıdır derım:)

Üst Ana Sayfa Alt