Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kütüphanenizi Nasıl Oluşturdunuz?

Kütüphanenizi nasıl oluşturdunuz ?

• Harçlıklarımdan para biriktirerek

Kullanılan: 3 27.3%
  • Arkadaşlarımın kitaplarına konarak

Kullanılan: 1 9.1%
  • Zenginim ben lafı olmaz

Kullanılan: 4 36.4%
  • Ailemin desteği ile..

Kullanılan: 2 18.2%
  • Oluşturmadım

Kullanılan: 1 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    11
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Sosyal mecrada hala var mi bilmiyorum ama millet bi ara kitapliğini filan atardi övüne övüne.
Maşallah 7 mahalleyi ilme doyuracak kadar kitaplar olurdu buralarda.

Kim ne derece iyi okur bilemiyorum tabi.

Siz kitap okuma alişkanliginizi nasil kazandiniz, kaç yaşlarindaydiniz kitap alip,kutuphanenizi olurşturmaya başladiginizda ?

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sosyal mecrada hala var mi bilmiyorum ama millet bi ara kitapliğini filan atardi övüne övüne.
Maşallah 7 mahalleyi ilme doyuracak kadar kitaplar olurdu buralarda.

Kim ne derece iyi okur bilemiyorum tabi.

Siz kitap okuma alişkanliginizi nasil kazandiniz, kaç yaşlarindaydiniz kitap alip,kutuphanenizi olurşturmaya başladiginizda ?
2024 Ramazan'ında sizin sponsorluğunuzla sizden gelecek kitaplarla çok güzel bir kitaplık hazırlayacağımı düşünüyorum.

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bana hep arkadaşlarım kitap hediye etti ben sadece 2 tane kitap aldım kendime

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
2024 Ramazan'ında sizin sponsorluğunuzla sizden gelecek kitaplarla çok güzel bir kitaplık hazırlayacağımı düşünüyorum.

E bu ne mesela? Burada niye muhattap oldun da hem kendine hem dine zarar vermeme gayreti gostermedin bu konuda? Altta da yorumlar var.
Ayni hassasiyeti gostereydin keske.

A Çevrimdışı

Ayşegülce

Üye
İslam-TR Üyesi
11 -12 yaşlarındayken aklımdaki sorulara çevremde cevap bulamadığım dönemde Peyami Safa'nın Yalnızız kitabı geçti elime ve "Ben cevaplarımı kitaplarda bulacağım demek" dedim okurken. Bu kitap hayatımın dönüm noktasıdır bu anlamda. Bir iki derken almaya başladım kitaplarımı ve az da olsa bir şeyler birikti. İyi ki kitaplar var...

Üst Ana Sayfa Alt