Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ladin ölmedi,buyrun kanıtı (%100)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

tr.net

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
An-image-purporting-to-sh-004.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
yalancının mumu yatsıya kadardır ahi herşey gün yüzüne çıkıcak inşaALLAH

sarkgunesi Çevrimdışı

sarkgunesi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
allahu akbar!!Vel izzetu lillah!! İnşaallah kardeş..Bizi umutlandırdın.Gerçi biz isimlere bağlı değiliz.o olmadan da yürür bu dava ama.Şeyh bir izzet abidesidir.

salah-ad-din Çevrimdışı

salah-ad-din

Üye
İslam-TR Üyesi
kanıt demek biraz abartı olur. çünkü fotoğrafı amerika değil, pakistan kaynakları yayınlamışlardı.
ama yine de elle tutulur tek somut delil de böylece ortadan kalkmış oldu. inşaallah tamamen yanlış olduğu kesinleşir de kafirler kendi ayaklarına kendileri sıkmış olurlar.

bu haber gerçek olsa da Allah(cc) yolunda savaşanlara hiçbir zarar vermeyecektir. ümmetin aslanı çok istediği şehadete böylece kavuşmuş olacaktır inşaallah.
bize de onun cesareti ve cihad anlayışı miras kalacaktır.

S Çevrimdışı

sawel

Üyeliği İptal Edildi
Banned
allah u ekber allah şeyh usameyi koruyup gözetiyor inşallah

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Evet Usame bin Ladin ile ilgil resimlerin hepsi yalanlanmıştır. resmi olarak Usame Bin Ladinin resmi daha verilmemiştir. Fakat şehid olmamıştır demiyoruz.

I Çevrimdışı

ilvanlim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
öldüğüne açıkçası ben de inanmıyorum. Gerçi Usame Bin Ladin'in "terörist" olduguna da inanmıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt