Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Laik Atak Geçiren Kadın

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
:acpsnr::acpsnr:

sorsan gezi parki ozgurluk agac dusunce ozgurlugu demokrasi cumhuriyet diye uzun uzun anlatir. ama bu kesimin buyuk kisminin hali bu. herkes onlar gibi olacak yoksa ölsünler...
Hiçmi erkek yokmuş ya o otobüste? Gıkını çıkaramamış hiç kimse. Hayret!!:acpsnr::acpsnr::acpsnr:

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
köpek havlıyacağı yeri iyi biliyormuş.KÖPEKLERİN ASLANLARIN YANINDA HAVLADĞI TEK ZAMAN CAN ÇEKİŞTİĞİ ZAMANDIR.Büyleleri bize denk gelsede gelmiş geçmiş kazaları eda etsek bari..
Gerçi geçenlerde amcamla braz eda ettik,diyarbakırdaki şehid olaylarından sonra biraz cesaret toplamış bir köpek,şehir içi arabada amcam içeriye bnen br çarşaflı bayana yer verdi(ben ayaktayım)amcam kalktığı gibi buu pkklı köpeklerden biri oraya oturmazmı?amcam deli dolu zaten,o kendini kaybetti,arabanın içinde ona yürüdü ve zaten heybetlidir,adamı kaldırıp yumruğu vurması bir oldu,adi şerrefsız p..ç,ben oraya senin gibi bir namussuz otursun diyemi yer verdim dedi ve adamın bişey demesine fırsat vermeden vurdu,araba durdu bizi ayırdılar adamdan,biz yola devam ettık,o köpek nasıl oldu haberım yok..fırsattan istifadede emmim bir güzel konuşmada yaptı(günün anlam ve önemine binaen),...hey gidi hey..neyse o aklıma geldikçe,moralim ve keyfim bir hoş oluyor...

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Ataputları da insanlar şapka takmıyor diye adam asmadı mı?! Atalarının yolundan gidiyorlar şerefsizler!

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
konuyla belki alakası yok,ama kardeşin dediklerini dinleyince paylaşayım dedim..

Bu kafir ve mürtedlere karşı müslümanın sesi gür çıkmalıdır ve asla çekinmelidir.

Diyarbakırdaki camidere yapılan saldırıda pkklıların sayısı en az 300 civarındadır ve ellerinde her çeşit silah mevcuttur,sürekli olarak camidere kurşun sıkıyorlar,şuan bile kapısı nerde belli değil,çünkü mermilerle delik deşik edildi,eleğe çevirdiler..dernekteki kardeşlerin sayısı 10 civarında,tek silahları tekbir ve elllrindeki sopalar,ışıklar söndürülüyor ve karanlıkta bu açaklar sürekli içeriye sıkıyorlar,yoğun kurşun sesi altında bunlar sanıyorlarki içerdende onlara sıkılıyor,halbuki öyle bir durum yok.Kardeşin biri anlatıyordu,biz telefona sarıldık ve herkesten helallik aldık,artık şehadeti bekledik,karanlıktı ve bunların avluya atladğını gördük,herne olduysa bunlar farkına varmadılar ama birbirlerine sıktılar(yanlışlıkla)büyle olunca bunları korku sardı ve yaralılarını aldılar ve dışarı çıkıp içerden sıkıyorlar diye bağırıpyaralılarını taşıyıp gidip daha hazırlıklı gelmeye gittiler,bizde sessizlik olunca,dışarı çıktık,sübhanALLAH sanki sokakta kuş uçmuyordu,korkudan hepsi gitmişlerdi,bizde hemen çıktık ve kendimizi bir binnaya attık,bu alçakla sürüsü uzun namlularla hemen geldiler ama bizi bulmayınca derneği yakıp yıktılar.Rabbim dilemeyince kimse bişey yapamaz.wallahi eğer öyle bir durum olmasaydı 5dklık süre içerisinde Rabbim o yolu bize açmasaydı o 300 kişilk gurubun içinde hiç kimse bizi çıkaramazdı ve bizi diri diri yakacaklardı..
işte derneğin son hali...

193064.jpg

193065.jpg

193066.jpg

193067.jpg

193068.jpg

193069.jpg

193070.jpg

193071.jpg

193072.jpg

193073.jpg

193074.jpg

193075.jpg

193076.jpg

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
@Hattab Amedi Ahki Geçmiş olsun öncelikle.
konuyla belki alakası yok,ama kardeşin dediklerini dinleyince paylaşayım dedim..

Bu kafir ve mürtedlere karşı müslümanın sesi gür çıkmalıdır ve asla çekinmelidir.

Diyarbakırdaki camidere yapılan saldırıda pkklıların sayısı en az 300 civarındadır ve ellerinde her çeşit silah mevcuttur,sürekli olarak camidere kurşun sıkıyorlar,şuan bile kapısı nerde belli değil,çünkü mermilerle delik deşik edildi,eleğe çevirdiler..dernekteki kardeşlerin sayısı 10 civarında,tek silahları tekbir ve elllrindeki sopalar,ışıklar söndürülüyor ve karanlıkta bu açaklar sürekli içeriye sıkıyorlar,yoğun kurşun sesi altında bunlar sanıyorlarki içerdende onlara sıkılıyor,halbuki öyle bir durum yok.Kardeşin biri anlatıyordu,biz telefona sarıldık ve herkesten helallik aldık,artık şehadeti bekledik,karanlıktı ve bunların avluya atladğını gördük,herne olduysa bunlar farkına varmadılar ama birbirlerine sıktılar(yanlışlıkla)büyle olunca bunları korku sardı ve yaralılarını aldılar ve dışarı çıkıp içerden sıkıyorlar diye bağırıpyaralılarını taşıyıp gidip daha hazırlıklı gelmeye gittiler,bizde sessizlik olunca,dışarı çıktık,sübhanALLAH sanki sokakta kuş uçmuyordu,korkudan hepsi gitmişlerdi,bizde hemen çıktık ve kendimizi bir binnaya attık,bu alçakla sürüsü uzun namlularla hemen geldiler ama bizi bulmayınca derneği yakıp yıktılar.Rabbim dilemeyince kimse bişey yapamaz.wallahi eğer öyle bir durum olmasaydı 5dklık süre içerisinde Rabbim o yolu bize açmasaydı o 300 kişilk gurubun içinde hiç kimse bizi çıkaramazdı ve bizi diri diri yakacaklardı..
işte derneğin son hali...

193064.jpg

193065.jpg

193066.jpg

193067.jpg

193068.jpg

193069.jpg

193070.jpg

193071.jpg

193072.jpg

193073.jpg

193074.jpg

193075.jpg

193076.jpg

Ahki anlattıklarına diyecek kelime yok. Sadece üç şey aklıma geldi,
1. Kafirler ödlektir!
2. Allah istemeden hiç birşey olmaz.
3. Elbette Allahu Akbar!

selim aras Çevrimdışı

selim aras

Üye
İslam-TR Üyesi
akhim su konuda sonuna kadar haklisin muslumsnlar asla cekinmemeli korkmamali pismamali geri adim atmamali...
_bu ulkede marksistinden faşistine herkes rahat rahat konusuyor birtek yillardir muslumanlar cekiniyor. (hele bir de şu "ılımlı İslamcı" lar)
_ vallahi ben cok cesur biri degildim ve fiziken guclu kuvvetli biri de degilim ama imanim beni cok cesur biri haline getirdi. herkes şöyle bakmali bizim kaybedecek hicbir şeyimiz yok aksine bizim cekeceklerimiz Allahın rizasini kazanma yolunda bize yardimci olacaktir.
_ ama o kafirlerin kaybedecek seyi coktur. o yuzden onlar hep korkmalilar
--- tekrar gecmis olsun akhi

Üst Ana Sayfa Alt