Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Laikim Diyenler Müslüman Olamazlar | Cübbeli Ahmet Hoca

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
sübhanALLAH

daha önce cübbeli yi tanımamış olsaydım bu sohbetine nazaran tevhid ehli güzel bir imam derdim

Ehli Hadis Çevrimdışı

Ehli Hadis

Üyeliği İptal Edildi
Banned
:) İçeri atılmasının nedenlerinden biriside budur...

Yalanında kuyruklusu. Tv'de Atatürk mükemmel bir insan. Hatta biri İçkici diye mesaj attığında " Sende kendine bak, bütün gün dedikodu" diyerek bu kafiri savunmuştu. Bir yerde Fetullah'a saldırır, sonra hemen Tvde geri dönüp tükürdüğü yalar, biz onunla aynı akidedeyiz der. Tv bakmayın der evinde plazmalar çıkar. Para yardımı deer, 4-5 tane saray yavrusu evi çıkar. Bu ahlaksızın ne mal olduğu az aklı olan herkes bilir. Küfrü Türkiye'de yayan müşriklerin başıdır.

E Çevrimdışı

enes malik

Üye
İslam-TR Üyesi
şimdi soru şu ,
laikim diyenler müslüman olamazlarda ,ete kemige büründüm mahmut diye göründüm deyipte hululu savunanlar müslüman olabiliyorlarmı acaba

(bu adam bir videosunda diyorki , güya zuhurattan birine keşf olunmuşki Allahu teala böyle demiş ) Allahu tealayı bunların vasıflandırmalarından tenzih ederim .

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
subhanAllah. Konuşmalara bak yaptıklarına bak. Nasıl iştir bu...

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu anda istim üzerinde olupta,Türkiyede söyleyebilen veya söylediklerinin ardında durabilen alim veya adam varmdır ben göremiyorum eğer bilen varsa isim zikredebilirmi..?

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yalanında kuyruklusu. Tv'de Atatürk mükemmel bir insan. Hatta biri İçkici diye mesaj attığında " Sende kendine bak, bütün gün dedikodu" diyerek bu kafiri savunmuştu. Bir yerde Fetullah'a saldırır, sonra hemen Tvde geri dönüp tükürdüğü yalar, biz onunla aynı akidedeyiz der. Tv bakmayın der evinde plazmalar çıkar. Para yardımı deer, 4-5 tane saray yavrusu evi çıkar. Bu ahlaksızın ne mal olduğu az aklı olan herkes bilir. Küfrü Türkiye'de yayan müşriklerin başıdır.
Selamun Aleykum mü'min kardeşim, yalan değil görüldüğü üzere konuşma ortadadır... tevbe edip bunları konuşmuş ise ne mutlu... ama konuşulan olaya bakacak olursak isabetli ve kur-andan olan bir konuşma gerçekleştirilmiş... evet bu konuşmalardan sonra da fetoş ve yönetime de göndermelerde bulundu ve içeriye atıldı... eğer beğenmiyorsak bize düşen daha iyisini yapmaktır... Selamun Aleykum...

Ehli Hadis Çevrimdışı

Ehli Hadis

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bunlarin hepsini bilerek yapti. cunku kaseti cikacagini bildiginden "bakin ben bunlari dedim diye iceri alip kaset cikardilar" demek icin bunlari yapti. hapisteykende fetullaha yaptigi yalakaliklarin hesabi yok. bu munafigin herseyi yalan.

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlarin hepsini bilerek yapti. cunku kaseti cikacagini bildiginden "bakin ben bunlari dedim diye iceri alip kaset cikardilar" demek icin bunlari yapti. hapisteykende fetullaha yaptigi yalakaliklarin hesabi yok. bu munafigin herseyi yalan.
Sevgili kardeşim, neden delilin olmadan konuşuyorsun ? savunduğum manası da çıkmasın bundan ayrıca... delilin olmadan konuşuyorsun ve münafık diyorsun, sana geri dönmesinden hiç mi korkmuyorsun ?

VeraŞehadet Çevrimdışı

VeraŞehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah adam müşrik zaten, Yok neymiş Ete kemiği büründü Mahmut diye göründü..
Daha bir sürü, şirk içeren sözler, link atmış zaten abi tüm videoları var orada..

VeraŞehadet Çevrimdışı

VeraŞehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Laik bir sistem ve İslam ?!:huhuuhuu
Laik bir sistemde nasıl İslam yaşanır anlamadım?

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Laik bir sistem ve İslam ?!:huhuuhuu
Laik bir sistemde nasıl İslam yaşanır anlamadım?

laisizm aslında yönetilen ülkedeki vatandaşların SİSTEME KARŞIT BİR HAREKETE GİRİŞMEDİKLERİ SÜRECE istediklerine inanıp ona göre hareket edebilmeleridir. teorideki laiklik için Türkiye iyi bir örnek değildir, avrupa ülkelerine bakarsak onların laikliği daha doğru yaşattıklarını söyleyebiliriz. tabi bu durum islama ters olduğu gerçeğini değiştirmez.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Laik bir sistemde İslami gerçekler şeriat ve fıkıh olmadıktan sonra Allah(c.c.) kulluktan sonra ömründe bir defa dahi Yeryüzüne İslam Hakim ollmaıydı dahi geçirmeyen kişi Dünya kadar namaz kılsa,Oruç Tutsa,100 defa hacca gitse ne fark ederki..? Zaten Türkiyede Şeriat uygulanmalıdır Toplumun refahı ancak bu şekilde sağlanır dersen bak bakalım o zaman sizlerin beğendiği laik düzen nasıl çirkin yüzünü sana gösteriyor..Laik rejim aslında Tam bir deist ( ateist demiyorum dikkat edin) sistem içerisinde her türlü inanış serbest ama asla o inançların kanunları toplum içerisinde hakim olarak uygulanamaz sadece inanç olarak tekamül etmelidir..

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
laik devletler kendi ideolojilerine zarar getirmeyecek her hareketi "özgürlükçülük" çerçevesinde hoş görebilirler, fakat Allahın doğru yol bellettiği tek bir yol vardır .

Üst Ana Sayfa Alt