Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Londradaki Patlamaları Sizce Hangi Güç Yaptı?

Londradaki Patlamaları Sizce Hangi Güç Yaptı?

• Kullanılan toplam oy
    3
N Çevrimdışı

NeverForgetMe

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben olayları ingilizlerin yaptığını düşünüyorum...

ABD ile her konuda müttefik olan bir ülkenin, yaptığı zulüm ve katliamlara karşılık bir temizlenme yolu bulması gerekiyordu. Bana kalırsa İngitere içeriden kendisini vurarak (yada vuruldu göstererek) tüm dünyaya sözde terörle mücadelede ne kadar haklı olduğunu kanıtlamak istedi...

Bir insanlık ve savaş suçu işleyen ingiltere, bu sayede dünya ulusları arasında bir vicdan muhasebesi yaptırdı. Bu zamana kadar suçlu olarak vicdanlarda yer bulan ingiltere, bu olayla birlikte aynı zamanda mazlum konumuna da gelmiş oldu. Yani bir nevi insanların gözünde işledikleri katliamlar konusunda haklı konuma geldiler, yada gelmeye çalıştılar...

Benim düşündüklerim bundan ibarettir.

H Çevrimdışı

Hamdullah

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bencede mossad çünkü tüm hristiyan ülkelerinde müslümanlara karşı tutumun sertleşmesi,ortadoğuda kendine tehdit olarak gördüğü ülkeleri yok etmek,büyük israili kurabilmek ve arkasına tüm hristiyan alemini kullanarak emeline ulaşabilmek için bunu ve ikiz kulelerin vurulmasını mossad yapmıştır.ayrıca ikiz kulelerin vurulduğu gün yahudilerin hiçbiride işe gelmemiştir.Londradaki patlamaları ihbar eden israilde bir polistir.

N Çevrimdışı

Nur_Yolcusu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
11 Eylül'ün arkasinda hangi gücler var ise, Londra'daki patlamalarinda arkasinda o gücler var diye düsünüyorum..