Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Lübnanlı Aileden Çocuklarına Suriyeliler Nasıl Dövülür

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İşkenceci yetiştiriyorlar (Video)

HABER: ISLAH HABER

Kadın, erkek, yaşlı, genç, çocuk Suriyeli mazlumlar Esed çetesinin zulmü altında inlemeye devam ediyor. 3 Yılı aşan Esed mezalimi sürerken Beşaar Esed taraftarlarının çocuklarına yaptırdığı işkence bu kadarınada pes derdirtti.

8-9 yaşlarında ele geçirdikleri muhalif bir ailenin çocuğunu, elindeki değneğiyle dövdüren Baasçı anne ve baba sık sık daha fazla vurması için 5-6 yaşlarındaki kız çocuğunu teşvik ediyorlar.
Gazze saldırılarının yoğunlaştığı günlerde, gölgede bırakılan Suriye coğrafyasından kan donduran görüntüler gelmeye devam ediyor.

Utanç veren görüntüde, kendisine vurulmaması için yalvaran çocuğa karşı, Esedçi ailenin takındığı tavır Baasçıların nasıl bir ruh haline sahip olduğuda açıkça göstermekte.

İşte o dehşet görüntüler:

Allah belanızı versin rafizi köpekler.

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
muta'cı rafizi köpekler Allah sizi kahretsin.Hizbuşşeytan örgütünde savaşacak adam kalmadığı haberleri geliyor ondan kuduruyorlar.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu videolar olmasa inanın bir çok şeyi anlatsalar inanmam Allah ın insan olarak yarattığı ancak daha sonra hayvanlardan daha aşağılık hale dönüşmüş bu pisliklerin nasıl bu hale geldiklerini aklım almıyor. Dünyada bana en büyük kötülüğü yapan birisi olsa çocuğuna bu hareketleri yapamam yapana da insan demem .Bu tür videoları izledikçe inanın psikoloji diye bir şey kalmıyor.. Yarabbi bizleri affet bu görüntüleri izleyip tek yapabildiğimiz sana şikayet.....

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu nasıl olur ya, bu nasıl bir insanlıktır, yeryüzünde en nefret ettiğim domuz eset elime geçse infaz edip gebertirdim işkence yapamazdım galiba. Bunlar bir çocuğa bunu nasıl yapıyorlar böyle bir vahşet olabilir mi?

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Elbet bir gun bu gucunuz kirilir ve seytanlarinizda sizi terk eder Zalimler!

8.48 - Hani şeytan onlara yaptıklarını süslemiş ve, "Bu gün artık insanlardan size galip gelecek (kimse) yok, mutlaka ben de size yardımcıyım." demişti. Fakat iki taraf (savaş alanında) yüz yüze gelince (şeytan), gerisingeriye dönüp, "Ben sizden uzağım. Çünkü ben sizin görmediğiniz şeyler (melekler) görüyorum. Ben Allah'tan korkarım. Allah, cezası çetin olandır" demişti.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
yezidin soyları hala hayattalar

Üst Ana Sayfa Alt