Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Maymun Irkçilari Taaruzda

Ç Çevrimdışı

çöl yağmuru

Üye
İslam-TR Üyesi
Maymun ırkçıları taarruzda Maymun ırkçısı ne demek?
Şu demek:
Kutsal kitaplardaki yaratılış metinlerine karşı çıkan Darwin veletlerinin baskın çıkma gayreti...
TÜBİTAK Bilim Dergisi’nin kapağına mezarda 200 yaşına basan Darwin isimli keferenin resmi konmamış...
Sizin anlayacağınız, kökenleri Hazreti Adem (as)’e değil de evrile evrile, çevrile çevrile, devrile devrile günümüze kadar getirdikleri maymun cinsine dayanan kan ve nesep ırkçıları...
Güya sansür uygulanmış...
Bir holding gazetesi, “Sansür, Darwin’in kemiklerini sızlattı” başlığı atmış habere...
Bu derecede aptallığın normal bir davranış olduğunu düşünebilir misiniz?
İşte en büyük maymun ırkçılığı budur...
Amma karşılarında bulunan yetkililer de enteresan...
Çok mu gereği vardı sanki, demeye dilleri varmıyor... Bahane üstüne bahane üretiyorlar...
Ben faydalanıyorum yazılanlardan, konuşulanlardan...
Maymun soylular kimler, insan soylular kimler, arada çamur gibi tepelenen melezler kimler, hepsini öğreniyorum...
Herifin kemikleri sızlamış...
İçi sızlayan zavallılar güya bilimden yana tavır koymuşlar...
Maymundan türediğine inananlar bilimci, Allah tarafından insan yaratıldığına inananlar bilim düşmanı...
Başka bir izah tarzı var mı bu şamatanın?
Efendim TÜBİTAK başkanını eski C.Başkanı Sezer veto etmiş de, yani Cumhurbaşkanı etmemiş...
Vay be!..
Ne felaket değil mi?
CHP milletvekillerinden biri olayı Meclis’e taşımış...
Haklı olabilir...
Dedesine bilim dergisinde yer verilmemiş... Ah Sezer olsaymış bu günleri görmezlermiş...
Gazetenin birinde isimlerinin başında Prof. yazan Darwinsever, aynı zamanda kendi kökenlerini de belli eden kişiler veryansın ediyorlar TÜBİTAK yöneticilerine... Dolayısı ile de iktidar sahiplerine... Oysa iktidar içinden azımsanmayacak miktarda maymun ahfadı var... Konuşmalarıyla, savunmalarıyla belli ediyorlar kendilerini...
Hiç kimse çıkıp da “Ne var bre saldırganlar? Siz beğenseniz de biz beğenmiyoruz... Darwin teorisine inanmıyoruz... Maymundan türediğine inanan insanın dini olmaz... Halbuki biz dindarız” diyemiyor...
Açalım biraz:
Yaradılış’a inanmayanın dini olur mu? Hele de maymundan evrilen bir görüşü taşıyan dindar olabilir mi?
Maymun ve maymun soyundan geldiğine inanan çok bilmiş bilimci taifesi Allah (c.c.)’ın “Eşrefi Mahlukat” olarak yarattığı insanı maymun derekesine indirirken saflıklarını mı sergiliyorlar, yoksa esas görüşlerini mi?
Ha, şu da var:
Eğer iktidarda AKP olmasaydı bu fırtına kopmazdı...
13 Mart tarihli Sabah gazetesinde Hıncal Uluç enteresan bir hususu dile getiriyor...
“Ülkemizde Darwin sansürü konusunda kıyamet koparanların başında, konuyu Meclis’e yansıtan CHP geliyor... Peki ama bilir misiniz ki, Darwin’i bu ülkede ilk yasaklayan CHP’dir... Deniz Baykal’ın da bakanı olduğu Bülent Ecevit hükümetinin TRT Genel Müdürü yaptığı İsmail Cem’dir...”
Dikkat buyurun Vehbi’nin kerrakesine...
CHP sansürlerse ses çıkartılmaz, AKP veya bir başka İslâmi hassasiyet taşıyan iktidar zamanında olursa topyekûn taarruz başlatılır...
AKP bakanlarından bazıları yemini billah ediyorlar “bunda bizim bir taksirimiz yok” diye...
Ne var çekinmeden söyleseler...
Siz istediğiniz kadar inanabilirsiniz... Ben veya biz, Darwin falcısına inanmıyoruz... Çünkü hiçbir dindar inanmaz... İnanması da mümkün değil...
Böyle deseniz yer mi sizi maymun veletleri?
Hadi söyleyin... Korkmayın, çekinmeyin... Ben bildiklerimi yazdım... Aleyhimde kazan kaynatacaklarını biliyorum... Ne halt ederlerse etsinler... Umurumda değil...
==============

Üst Ana Sayfa Alt