Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Meltem TV Mücahitlere Terörist diyor!!!

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu suriyede yasananlar cok fazla kisi ve grubu desifre ediyor. bu Allahin bir lütfu. birde bu bilgiler kitlelere ulassa. tvler gazeteler hep isgal altinda.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Şerefsiz kafirler!

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ilginç bizim ak dediğimize onlar kara diiyorlar hangi gözle bakıyorlar

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok enteresan bir video. her cümlesi özenle seçilmiş. halbuki AKP ve Emperyalizme karşı ne kadar da saldırgan tavırları vardı bunların. 4-5 yıl önce izlerdim bu kanalı.
değiştiler mi? yoksa deşifre mi oldular.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Haydar Baş: Atatürk sekiz yaşında hafız olmuştur

Daha önce Esed'in günümüzde Hazreti Hüseyin rolünde olduğunu savunanBağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş yine çok tartışılacak bir söz söyledi: ' Türkiye cumhuriyeti devletinin kurucusu, büyük önderimiz M. Kemal Atatürk 7 yaşında Kur'an-ı Kerim'i hatmetmiş, 8 yaşında hafız olmuştur.' dedi.

11 Mayıs 2013 Cumartesi - 00:04
TIMETURK / Murat Gerger

Daha önce Suriye ve Ortadoğu'daki son durumu değerlendirirken Esed'in günümüzde Hazreti Hüseyin rolünde olduğunu savunan Haydar Baş, Atatürk hakkında çok tartışılacak bir iddia attı ortaya. Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş attığı twitinde: " Türkiye cumhuriyeti devletinin kurucusu, büyük önderimiz M. Kemal Atatürk 7 yaşında Kur'an-ı Kerim'i hatmetmiş, 8 yaşında hafız olmuştur." dedi.

İşte Baş'ın attığı o twit

Haydar Baş‏@HBhaydarbas

Türkiye cumhuriyeti devletinin kurucusu, büyük önderimiz M. Kemal Atatürk 7 yaşında Kur'an-ı Kerim'i hatmetmiş, 8 yaşında hafız olmuştur.

Haydar Baş, Esed'i Hz. Hüseyin'e benzettiBTP Genel Başkanı Haydar Baş, Suriye ve Ortadoğu'daki son durumu değerlendirdiği konuşmasında ilginç bir benzetme yaptı. Baş, Esed'in günümüzde Hazreti Hüseyin rolünde olduğunu savundu.

27 Kasım 2012 Salı - 13:20
Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen 5. Ehl-i Beyt Sempozyumu'nun kapanış konuşmasını yapan Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş, Ehl-i Beyt konusunu son zamanlarda gündeme getirdiğini dile getirerek, Alevileri yakından tanıdığını, insanlığı ve dostluğu onlarda gördüğünü söyledi.

Esed şu anda Hz. Hüseyin'in rolünde

Suriye'de korkunç projelerin hayata geçirileceğini daha önceden ifade ettiğine işaret eden BTP Lideri, burada birçok Kerbela'ların yaşanacağını dile getirdiğini vurgulayarak, şunları söyledi: "Bunların hepsi de Esed'a mal edilecek. Esed şu anda Hz. Hüseyin'in rolünde. Bunu hiç unutmayın. Hz. Hüseyin'in kahramanlık rolüne soyunanlar da Yezid rolünde. Türkiye'dekiler başta olmak üzere... Size soruyorum: Esed'in iktidardan gitmesini kim istiyor? ABD, İsrail... Eğer Esed ABD'ye ve İsrail'e 'evet' deseydi, bu belalar başına gelecek miydi? Gelmeyecekti... O halde ölçü ortada... Onlara karşı dimdik durduğu için sonuç böyle cereyan etti. İsrail diyor ki, Güneydoğumuz da içinde olmak şartıyla 'o topraklar bize ait, sen orada bulunamazsın. Hizbullah'a destek veriyorsun, Hizbullah bizim başımızın belası kesiliyor. Filistinlilere destek veriyorsun, onlar da bizim başımızın belası kesiliyor'."

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Din iman edebiyatı yapan haydar başın televizyonunda çıkardığı spiker kadın herşeyi anlatıyor başka söze gerek yok.

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
De ki: «Kininizle geberin. Şüphesiz ki Allah göğüslerin (gönüllerin) özünü bilir. ALİ İMRAN 119

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
mücahidleri karalamayan kanal yok ki! medyanın geneli böyle Allah iftiracıların,saptırıcıların hakkından elbette gelecektir

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok enteresan bir video. her cümlesi özenle seçilmiş. halbuki AKP ve Emperyalizme karşı ne kadar da saldırgan tavırları vardı bunların. 4-5 yıl önce izlerdim bu kanalı.
değiştiler mi? yoksa deşifre mi oldular.

ahi aslında haberde akp ye karşı olduklarını yine belirtmişler malum onlar köpek esadı sevmiyorlar bunlar ise yanındalar

T Çevrimdışı

takva1

Guest
Kardeşler peygamberimizin buyurduğu gibi öyle bir zaman gelecekki doğrular yalanlanacaklar,yalancılar doğrulanacak,işte biz bu gündeyiz.yani suriyedekiler durumu gerçekten çok kötü.açlıktan kedi eti yiyorlar.fahri imam olarak istanbulda imamlık yapıyorum.suriyeli bir tane bacımız eşi hamada şehit olmuş yardım talep etmek için geldi.başımdan kaynar sular döküldü o sıkıntılı durumunu görünce..

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adamı izlemeyi bırakalı 15-20 sene olmuş ya, ne çabuk geçiyor zaman , bu arada o zamanlar kadiri tarikat lideri miydi neyken şimdi adnan oktarvari şiileşmiş ulusalcı gibi bi şey olmuş !!! Mehdilik iddiası da varmıdır ki ???Bak benim bacağımda benim var falan !

Üst Ana Sayfa Alt