Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

" Mesajlarıma Gelen Cevaplar " Özelliği Ile Ilgili

M Çevrimdışı

MUHAMMEDİ

Üye
İslam-TR Üyesi
S.A MAŞALLAH SİTEMİZ ÇOK GÜZEL AMA DEĞİŞİKLİK OLMUŞ "mesajlarıma gelen cevaplar" özelliği kaldırılmış yeniden eklene bilirmi=? ama doğru diyorum gerçektende site çok süper ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN İNŞ

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
S.A MAŞALLAH SİTEMİZ ÇOK GÜZEL AMA DEĞİŞİKLİK OLMUŞ "mesajlarıma gelen cevaplar" özelliği kaldırılmış yeniden eklene bilirmi=? ama doğru diyorum gerçektende site çok süper ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN İNŞ

aleyke selam
profilinden ayarlayabilyiorsun, gerci bana junk olarak geliyor. ama digeride olur sanirsam. profile girdimmi ayarlar var
ALLAH emegi gecenlerden razi olsun

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam siteyi beğenmenize çok sevindim elhd. inşaAllah site tam oturunca bizlerde ilmi olarak sitede rahatça yazacağız.
Kardeş ben henüz bu sistemden tam anlamıyorum ancak seri şekilde genel olarak öğrenebildik ve hamdolsun kardeşlerimizin de desteği ile kendimize has bir sitemiz oldu..

Soruya gelince herhangibi konuya abone olursanız o konuyla alakalı ne yapılırsa anında size mail ile bildirilir.

Ayrıca üstte aktif konular ve bugunku konularla genel konulara bakabilirsiniz.

Üst Ana Sayfa Alt