Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mustafa Seyfullah Kılıç adlı munafik hakkında..

E Çevrimdışı

eburevaha

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
(şems 7-9) Nefse ve onu düzgün bir biçimde şekillendirip ona kötülük duygusunu ve takvasını (kötülükten sakınma yeteneğini) ilham edene andolsun ki, nefsini arındıran kurtuluşa ermiştir.

mustafa seyfullahın Gencbakıs dergiside onun ne olduğunu ortaya koyuyor Allahın ve meleklerin laneti mustafa seyfullah kılıcın üzerine olsun

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ulusal Tv : Mustafa Seyfullah Kılıç 'Şehid Ramazan El Buti şerefli bir Direnişçidir!

Mustafa Seyfullah Kılıç On4 Tv'de Gündem Özel Programı Konuğu

Mustafa Seyfullah Kılıç: Suriye İzlenimleri ve Gezi Direnişi Üzerine

Mustafa Seyfullah Kılıç Suriye'de Esed'in kimyasallarından Kaçarken yakalanan Mucahidleri Sorgularken

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bu bilgilerden sadece Mustafa Kılıç'ın bir dekont üzerinde oynamasından başka bir delil göremedim.

Ayrıca pkk,ulusalcı ve esedçi bir çizgide görünüyor olmasının sebebini onu az-çok tanıyan herkes bilir.

E Çevrimdışı

eburevaha

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu bilgilerden sadece Mustafa Kılıç'ın bir dekont üzerinde oynamasından başka bir delil göremedim.

Ayrıca pkk,ulusalcı ve esedçi bir çizgide görünüyor olmasının sebebini onu az-çok tanıyan herkes bilir.

HAMAS afganistan islam emirliği çeçen kafkasya emirliği adını kullanarak para toplaması kadınları kandırıp evlenip terketmesi masum mücahidlerin müslümanarın adını kullanmarak isimlerini lekelemesi eşinin ifadesi dekont üzerinde oynaması bunca delilleri gözlerin görmüyorsa yapacak bir şey yok pkk ulusalcı ve esedçi bir çizgide görünmesi zaten yetiyor ki bir değil weziristan şeriat mahkemesi çeçen kafkasya şeriat mahkemesi onun hakkında karar vermiştir.

ŞEHİD(inş) İSLAM KARAÇAY (Canibekof)
09/12/2008
Herkes Onu Hayırla Andı...

Çeçenistanda bir dönem Rusya'ya karşı savaşan İslam Canibekof, Ümraniye'de başından silahla vurularak öldürüldü. Edinilen bilgiye göre, eşi ve çocuğuyla misafirlikten dönen Canibekof'a, 34 EA 1566 plakalı otomobilini Yukarı Dudullu Mahallesi'ndeki evinin önüne park ettikten sonra silahla ateş açıldı.

Başına 3 kurşun isabet eden Canibekof, olay yerinde hayatını kaybetti. Cesedi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılan Canibekof'un, daha önce Çeçenistan'da Rus ordusuna karşı savaştığı öğrenildi. Battaniye ticareti yapan Canibekof'un 6 yıldır İstanbul'da yaşadığı, bu sürede birçok adres değiştirdiği belirtildi. Cinayetin tanığı olan Canibekof'un eşi, ifadesine başvurulmak üzere Dudullu Şehit İsmail Akkoyun Polis Merkezi'ne götürüldü. Olaydan sonra kaçan saldırganların yakalanması amacıyla çalışma başlatıldığını ifade eden polis, bulunan boş kovanların az rastlanır türde olduğuna dikkati çekerek, saldırıda kullanılan silahın türünü belirlemeye çalıştıklarını bildirdiler.

İnternet forumlarında konuşalan bir iddiaya göre İslam Karaçay'ın ölümünde kısa bir süre önce Çeçenistan'daki İslamcı direnişçiler adına yaptığı açıklamada hedef aldığı ve Çeçenistan'a yardım amaçlı para toplayıp insanları dolandırdığı ileri sürülen S.K. isimli bir kişi veya yakınlarının parmağı olabileceği ileri sürüldü.

İşte İslam Karaçay'ın vurulmasından önce Kavkaz Center adlı direniş yanlısı sitede yayınlanan açıklaması:

Son zamanlarda İnternet ortamında, kendini "Çeçenistan İçkeriya Cumhuriyeti haber kaynakları" olarak ilan eden değişik web siteler ortaya çıkmaya ve ayrıca Türkiye'de ve bazı Avrupa ülkelerinde kendilerini "Çeçenistan İçkeriya Cumhuriyeti ve mücahit temsilcileri" olarak adlandırarak bazı faaliyetler yürüten şahıslar ilgili Kafkasya Emirliği yurtdışı vekaleti resmi olarak hatırlatıyor ve uyarıyor:

Çeçenistan İçkeriya Cumhuriyeti resmi olarak 7 Ramazan 1428 (25 Ekim 2007) tarihinde lağvedilmiştir ve Kafkasya Emirliği ilanından sonra İçkeriya (Nohçiyçö) vilayetine dönüştürülmüştür. İçkeriya, Kafkasya Emirliğine vilayet olarak girmiştir.

Son zamanlarda kendini temsilci olarak lanse eden Türkiye vatandaşı Mustafa
Seyfullah Kılıç bu tür faaliyetler yapmaktadır. Kendisi Çeçenistan ve Çeçen mücahitlerin güya temsil ettiğini ve onların çıkarları için faaliyet gösterdiğini iddia ediyor.

Kafkasya Emirliği Yurtdışı Vekaletin Operatif dairesi Mustafa Seyfullah Kılıç'ın faaliyetlerini soruşturdu ve bu şahsın mali bir dolandırıcı olduğunu ortaya çıkarmıştır.

Mustafa Seyfullah Kılıç'ın Çeçen mültecilere ve mücahitlere yardım bahanesiyle para topladığı ve bu paralara el koyduğu tesbit edilmiştir. Böylece, Mustafa Seyfullah Kılıç hile yoluyla onlarca bin dolara el koymuştur.

Mustafa Seyfullah Kılıç ayrıca Cecen.org adlı bir web site kurmuş ve bu site yoluyla insanları kandırmaktadır.

Cecenorg web sitesinin Çeçen mücahitleriyla hiçbir alakası olmadığı gibi, eski Çeçenistan İçkeriya Cumhuriyeti, Kafkasya Emirliği ve İçkeriya (Nohçiyçö) vilayeti ile de hiçbir alakaları yoktur.

Kendini haberci olarak nitelendiren Mustafa Seyfullah Kılıç'ın "Kafkasya'nın Sesi" dergisi ile de hiçbir alakası yoktur. Derginin birinci sayısında editörün yetersiz gözlemi sebebiyle onun bir makalesi yayınlanmıştır.

Kafkasya Emirliği Vekaleti tüm ilgili şahısları ve kuruluşları, tayin edilen kişi ile kontak kurmama konusunda tembih etmekte ve Kafkasya Emirliğinin Mustafa Seyfullah Kılıç'ın faaliyetlerden hiç bir sorumluluk taşımadığını bir kez daha uyarmaktadır.

KE Vekaletin operatif işler dairesi Mustafa Seyfullah Kılıç'ın mali dolandırıcılıklarını incelemeye devam etmektedir. Tüm gereken bilgileri topladıktan sonra bu kişi hakkında yasal sorumluluğu yerine getirme amaci ile tüm yasal tedbirler yapılacaktır.

KE Yurtdışındaki Vekilinin operatif faaliyetlerinde yardımcısı
İslam Karaçay (Canibekof)

E Çevrimdışı

ebu-dücane

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bir insan eğer ben müslümanım diyorsa kellesi kesilse dahi yinede din düşmanlarının yanında yer almaz burası kesindir bununla ilgili islami delillerde mevcut ... adam resmen mücahidlere çeteci lafzını uygun görüyor pkk pyd vs vs vs... onlara rojova direnişçileri diyorsa bende Allah bu adamı kahretsin derim .

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned

sunulan Deliiler arasında mücahidlerin parasını yediği açık ve net bununla ilgili şikayetlerde haddinden fazla diğer delillere gelmiyorum ebu yasir isimli kişinin adını kullanarak insanlardan para toplaması ve adının karalanması bu sebelerden dolayı zekeriya hakkında 4 tane farklı şehirde ağır ceza mahkemelerinde yargılanması insanların ebu yasiri kötü bilmesi ve insanlar arasında güvenin sarsılması bu nedemek biliyormusun hamdolsun Allah kardeşin adını bir şekilde temizliyor şimdi bu adam toplamda işlediği suçlardan dolayı şeriat mahkemesinde yargılansa hakkında ölüm kararı dahi verilir sende gazetecisin onu savunman gayet normal karşılanmalı adam ihanette etse daldala zıplasa her telden oynasa eee gazeteci normal sinamacılar gibi adam sinamada her türlü fısk fücuru işliyor ve kalkıp diyorki sanat bu oda dicekki gazeteciyim...

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Gazeteci mi Terörist mi ?

2013-11-25 06:31:00
mustafaseyfullahkilic_138535373958.jpg

Mihrac Ural'ın yanına gazeteci olarak gittiğini söyleyen Mustafa Seyfullah Kılıçın elinde Kaleşnikof ile çekilmiş gizli fotoğrafı. Bu nasıl bir gazeteci , Kılıç'ın mücahidlere karşı Hizbullah şeytanları ve Mihrac Uralın komunist örgütüyle beraber savaşa katıldığı biliniyor.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mustafa seyfullah kılıç hakkında bazı kesitlere ulaşmak için şuu bloga göz atın derimMustafa Seyfullah Kılıç Kimdir ?

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
http://mustafaseyfullahkilic.blogcu.com isimli sitede yapılan bir haber not :alıntıdır...

Hizbullah ve İran Ajanı Mustafa Seyfullah

2013-11-30 14:46:00
57bb9c1767bdc4f403cd6c173461b8ae_1385816142.jpg
Banyas katliamcısı şişko Mihrac'ın reklamını yapan Seyfullah sadece Acilci komunist kafirlerin değil , Hizbullah ve İranlı ateşe tapan mecusilerinde dostudur. Suriyede oluk oluk mücahid kanı döken çocuk katili Hizbullat militanlarıyla el ele pozlar vermekten çekinmez. Hatta parmakları paslanmasın diye gazeteci kılığında gittiği Suriye'de Hizbullah ve acilci kafirlerle beraber mücahid avına katılır seyfullat Mustafa.
niye bu adam ajan diyoruz ?
en zor anlarında sahte pasaport ile ortadan kaybolur
kılık değiştirme ustasıdır , afganistanda bile düşmanı olduğu gruba kılık değiştirip farklı isimle sızmıştır
kosova'da savaş zamanı eğitmen kılığında ortaya çıkar daha piyasaya yeni çıkmış silahların eğitimini verir UÇK lılara kimse çıkıp ''arkadaş sen bu silahların kullanımını nerden öğrendin '' bu silahları nerden aldın bize getirdin diye sormaz.
küçük militanlarla haşır neşir olmaz örgüt liderleri ile yanyanadır
kimseye yüzlerini bile göstermeyen kimseyle konuşmayan Hizbullat çılar Mustafayı çok sever
Mustafaya kim düşmanlık ederse ömrü az olur ya kaza geçirir ya başına kurşunu yer hangi birini anlatalım be mustafa , bu geniş imkanlar nereden gelir
şimdi biz soralım bu muhabbet bu tecrube bir gecede sana vahiyle mi geldi Seyfullat Mustafa ? Bu işlerden kaç para alıyorsun Mustafa ?
Hatta bir soru daha soralım
2003'te Lalelide Musa'ya musallat olan kadının niyetinin ''bal tuzağı'' olduğunu iddia ettin , hiç alakamız olmayan terimleri bilmediğimiz istihbarat tuzaklarını sen nereden öğrendin ?
Sık sık Lübnana İrana gittiğini sağır sultan duydu orada kimlerle görüştün ? Orada bir istihbarat eğitimi aldın mı almadın mı ?
Daha dur Seyfullat Mustafa daha dur neler soracağız sana

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Müslüman Seyfullah , Sosyalist Mihrac ile

Garip ilşkilerin adamı Mustafa Seyfullah Kılıç Suriyede Reyhanlı katili Mihrac Urak ile buluştu . Mihrac Ural ile beraber çevirdikleri bayrak tiyatrosuna ait video bu. Çamura bulayıp ''çatışmadan çıkardım Türk halkına iade ediyorum'' diyerek reklamcılık yapan Mihrac'ın propagandasını işte adamımız Seyfullah şerefsizi yaptı. Türkiye'de bir çok kanala çıkarılan Seyfullah Mihracın katliam örgütü Acilcilerin reklamını yaptı , örgütü suriye vatan savunmasında bir milis gücü diye tanıttı pis mürted.

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bu mahkeme kararının yazılı bir kopyası yok mu ?

TANIKLIK YAPAN KİŞİLERİN BELGELERİNİ BİR KISMINI LİNK HALİNDE VERDİM EBU İZZET İSİMLİ KİŞİYE AİTTİR DİĞER ŞERİAT MAHKEMESİ KARARLARIN ORJİNALLERİNİ CİHADDAN BURAYA GETİRMEK ZOR YOLDA YAKALANSAN BÜYÜK SORUN OLUR BU NETİCEDE ONLAR ÜSTÜNDE BİR YAKALANSA HAYATIN KARARIR ZATEN BU EVRAKLARIN ORJİNALLERİ FACEDE İNTERNETLERDE HEP YAYINLANDI BİR ÇOK KİŞİ BUNU BİLİYOR SENİN BU KONULARDAN HABERDAR OLMAMAN NORMAL OLABİLİR YAYINA VEREN SİTELERDE KAPANINCA BULUNMASI OLDUKÇA GÜÇ HALİNDE OLAKİ BİR KARDEŞ BUNU ARŞİV YAPMIŞSA İNŞALLAH YAYINA VERECEKTİR Kİ BEN CİDDİ BİR ARAŞTIRMA YAPIYORUM BEN DAHA ÖNCE ARŞİV YAPMIŞTIM ANCAK YAZILI BEYANATLARI ARŞİVİMDE BULDUM BAZI BELGELERİDE LİNK HALİNDE YAYINA VERDİM GERİ KALANLRIDA BULURSAM YAYINA VERECEM... SEN RAHAT OL GAZETECİ ARKADAŞINI ZATEN BİLEN BİLİYOR...VE ONLARCA TANIK VAR DİYECEĞİM ODURKİ BUNLAR KULAKTAN DUYMA DEĞİL ... AÇIK SEÇİK DELİLLERE BAK BUNLAR ZATEN YETERLİDİR.

https://www.islam-tr.org/serbest-ku...kilic-adli-munafik-hakkinda-4.html#post317213

https://www.islam-tr.org/serbest-kursu/49977-mustafa-seyfullah-kilic-adli-munafik-hakkinda-3.html

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bu kafirin kafasını kesip atacan,necis kafir

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
İnşallah ahim bir gün sıra onada gelir...

[TR="bgcolor: #FF9900"]
İman edenler, Allah yolunda savaşırlar. İnkâr edenler de tâğût yolunda savaşırlar. O hâlde, siz şeytanın dostlarına karşı savaşın. Şüphesiz şeytanın hilesi zayıftır.nisa 76

E Çevrimdışı

ebu-dücane

Üyeliği İptal Edildi
Banned
23505.jpg

PKK Basını Özgür-Der ve İHH'yı Yine Hedef Gösterdi!

PKK basınının “Rojava’da Katliam Var!” kampanyası üzerinden başta Özgür-Der ve İHH olmak üzere Türkiye’deki Suriye direnişi yanlısı İslami kesimlere karşı psikolojik savaşı devam ediyor.

ISLAH HABER
PKK basınının “Rojava’da Katliam Var!” kampanyası üzerinden başta Özgür-Der ve İHH olmak üzere Türkiye’deki Suriye direnişi yanlısı İslami kesimlere karşı psikolojik savaşı devam ediyor.
Konuyla ilgili bildik yalan ve iftiraların son örneği ANF’de Erdal Er imzasıyla yer alan haber oldu.
Erdal Er’in, Genç Bakış dergisi editörü Mustafa Seyfullah Kılıç ile yaptığı mülakat örgütün Kürtçe propaganda kalesi Azadiya Welat da yeniden kurgulanarak piyasaya sürüldü. Azadiya Welat, Genç Bakış editörünün mülakatını manşetten “Özgür-Der, İHH, SADAK Rojava Savaşının Baronlarıdır!” başlığıyla yayına girdi.
Özgür-Der ve İHH’ya yönelik iftira ürünü saldırgan söylemler bu kez Genç Bakış editörünün dilinden kamuoyu üzerine boca edildi.
İHH’nın “Rojava’da Kürtleri katleden çetelerin silah kaynağı olduğu” iddia edilen ve Özgür-Der’in ise propaganda ayağını oluşturduğu iddia edilen yorumda Özgür-Der’le ilgili şu ifadelere yer verildi:
“Özgür-Der ve Haksöz grubu propagandanın en güçlü ayağını oluşturmaktadırlar. Özellikle de Kuzey (Türkiye) Kürdistanda gerçekleştirdikleri panel gibi programlarıyla gençleri Rojava savaşına katılmaya teşvik ediyorlar.”
Yalanı, iftirayı temellendirmek için ise yine Ebu Yahya el-Kurdî ismine dil uzatıldı:
“Ebu Yahya el-Kurdî isimli Özgür-Der Diyarbakır Şube temsilcisi, aynı zamanda Ahraru’ş-Şam isimli çete grubunun da temsilcisidir. Bu çete grubu bugün Rojava’da Irak ve Şam İslam Devleti çatısı altında Kürtlere karşı katliam uygulamakta. Yanı sıra bu şahıs HUDA-PAR’a da yakındır.”
Özgür-Der/Haksöz ile ilgili olarak bu cümlelere yer verilen yorumda ayrıca başta İHH olmak üzere, Kimse Yok Mu? gibi dernek-vakıflar, Osman Atalay, Hüsnü Tuna ve Adnan Tanrıverdi gibi isimler, Fethullah Gülen’in Hizmet Cemaati ve İsmail Ağa Tarikatı gibi oluşumlar da “Rojava’daki Kürt katliamı”nda “çeteler”in arkasındaki finans ve propaganda kaynakları olarak hedef gösterildi.
23506.jpg

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sunulan Deliiler arasında mücahidlerin parasını yediği açık ve net bununla ilgili şikayetlerde haddinden fazla diğer delillere gelmiyorum ebu yasir isimli kişinin adını kullanarak insanlardan para toplaması ve adının karalanması bu sebelerden dolayı zekeriya hakkında 4 tane farklı şehirde ağır ceza mahkemelerinde yargılanması insanların ebu yasiri kötü bilmesi ve insanlar arasında güvenin sarsılması bu nedemek biliyormusun hamdolsun Allah kardeşin adını bir şekilde temizliyor şimdi bu adam toplamda işlediği suçlardan dolayı şeriat mahkemesinde yargılansa hakkında ölüm kararı dahi verilir sende gazetecisin onu savunman gayet normal karşılanmalı adam ihanette etse daldala zıplasa her telden oynasa eee gazeteci normal sinamacılar gibi adam sinamada her türlü fısk fücuru işliyor ve kalkıp diyorki sanat bu oda dicekki gazeteciyim...

öncelikle benim gazeteci olmam adaletsiz davranacağım anlamına gelmez.
Benim için ci-cu ile başlayan herşeyden önce islam gelir.Sonra diğerleri.Benim söylemek istediğim İslam Canibekov'un yayınlamış olduğu beyanat'a göre Mustafa Kılıç dolandırıcılık yapmıştır ve bizimle ilişkisi yok demektir.

İkinci olarak hala tam emin olmamama rağmen Taliban'ın vermiş olacağı karar sadece o topraklar içerisinde geçerli olur,eğer kendi toprakları dışında bir infaz kararı verilmiş olsa (ki verilme ihtimali de yok) Taliban bu infazı çoktan gerçekleştirirdi.

Evlilik meselelerine gelince adam açıkça söylüyor.Ben zina etmiyorum.Nikah kıyarak evleniyorum.Evlendiğim kişilerle mut'a nikahı değil,şahitler huzurunda nikah yapıyorum.Bunun neresi suç ! diyor.

Ben burada kimseyi temize çıkarmıyorum.Evet birçok yönden haddinin bildirilmesi gereken birisi.Fakat bunu yapması gereken kişi şuan için ben değilim.Henüz benim şahsıma dokunabilme cürretini gösterememiştir.

Eğer birini suçlayacak ve ceza almasını sağlayacaksak bunun yolu yordamı bellidir.Ya islami mahkemelere delillerle başvurulur ve cezası kesilir.
Ya da Savcılığa başvurulur (bunun da etkisi olacağını düşünmüyorum) eldeki bütün deliller verilerek şikayetçi olunur.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
özgürder-haksöz,ihh,imkander gibi kuruluşlara saldırmasının hepsinin ayrı ayrı kesiştiği noktalar ve bunu çok iyi kullanıyor.Yoksa birisi senin hakkında atıp tutsa sen banane mi dersin,yoksa gereğini mi yaparsın?

U Çevrimdışı

ummuesila

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sevgili kardeşim ben ummu esila mustafanın eski eşiyim onun hakkında anlatılanlarda doğrudur Allah beni affetsin benide pis işlerine alet etmişti ben onun hakkında ayrıntılı yazacağım benimle evlenirken tek olduğunu söylemişti bende akid alarak evlendik bir çocuğumuz oldu adınıda esila koyduk annem benden türkiye ev almam için 60 bin euro verdi insan eşine güvenmeyecekte kime güvenecek parayı mustafaya verdim ev alması için bana gelip bir ev aldığını söyledi bizde evimizi taşıdık eve net çekerek kendisi onurlu mücahidlerin adını kullanarak oymuş gibi para istemesi insalardan bazısıda sanki parayı mücahide gönderdiğini sanıyordu uzatmayacağım çok geçmeden musatafanın yanlız benimle değil 3 ayrı eşinin daha olduğunu öğrendim bende kıskançlık ederek evimi terk etmesini istedim meğersem ev mülk değil kiralamış aldığı parayıda yemiş bende almanya ya döndüm annemin yanına döndüm alnlatılanlar doğrudur mücahidlerin adınıı lekeleyen kadın ve kızlarla çıkıp kirleten bu mahlukatı herkese anlatacam inşallah uygun bir zamanda...

G Çevrimdışı

gulyabanii

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
adam şunu çözmüş tabiri caizse ben her haltı yerim ama müslümanlar öyle bir halde ki bana hiç bir b.. yapamazlar.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Öyle değil.Bu işin islam ile ilgisi var.Ama Müslümanların genel bir problemi değil.Varsa açık ve ispat edilmiş bir suçu yazın bizde bilelim.

Üst Ana Sayfa Alt