Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Namaz Yasak, Dansöz Serbest

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kocaeli'de bir ilköğretim okulunda dansöz oynatan okul müdürünün ADD'li olduğu ortaya çıktı.
Kocaeli'de dün ilginç bir olay yaşandı. Gölcük Dumlupınar İlköğretim Okulu Aile Birliği yönetimi, okula gelir sağlamak için “veli kaynaşma çayı” düzenledi. Buraya kadar her şey normaldi. Veliler de yanlarına çocuklarını alarak Gölcük Kongre Salonu'ndaki etkinliğe gitti. Çocuklar oynadı, veliler birbiriyle kaynaştı. Okula yardım etmek için fikir birliğine varıldı. Okul Müdürü Bahattin Yazıcıoğlu, eğitimde “örnek davranışlar”la ilgili bir konuşma yaptı. Etkinliğin ilerleyen dakikalarında “sahneye bir sürpriz” çıktı.

DANSÖZÜ BİR VELİ GETİRTMİŞ
İstanbul'dan getirtilen bir dansöz sahneye çıkıp, göbek atmaya başladı. Veliler de çocuklar da neye uğradığını şaşırdı. Aile Birliği Başkanı Ayla Sesigüzel, önce dansözün Okul Müdürü Bahattin Yazıcıoğlu, tarafından İstanbul'dan getirtilerek velilere sürpriz yaptığını söyledi. Ancak müdür, durumu hemen “düzeltti.” Dansözü kendisinin getirtmediğini söyleyen Yazıcıoğlu, her yıl yapılan etkinliklerde bir velinin mutlaka bir süpriz yaptığını söyledi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Dansözün bir veli tarafından “sürpriz” amaçlı getirildiğini söyleyen müdür, “Geçen yıl sanatçı Hüner Coşkuner getirilmişti. Bu yıl da bir velimiz dansöz getirdi. Davetiyelerde 'Çocuk getirilmemeli' diye bir uyarımız da vardı'' dedi. Ancak Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma başlattı.

MÜDÜR ADD'LİYMİŞ...
İstanbul'dan dansöz getirterek velilere sürpriz yaptığı anonsla bildirilen Okul Müdürü Bahattin Yazıcıoğlu'nun Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) üyesi olduğu ortaya çıktı.
haber editör...

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunlar lut kavmini aştılar çoktan.üstüne basıla basıla müdürün ADD üyesi oldğu yazılmış zaten...mezhepsiz yani,sınır yok onlarda...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kasıtlı Desek Daha Doğru Olur...Yaptıkları Herşeyde Bir Kast Aramak Lazım

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
benim bildiğim bir okul burası .başörtülü öğretmenlerini okula almıyor utandıkları için , dansöze sıra gelince utanmadan çekinmeden getirip çoluk çocuğun gözünün önünde kadının vücudunu sergilemekten utanmıyorlar ...nedir bu?sormak lazım hangisi daha utanç verici?....aaa ama adı eğitim öyle değil mi?çocukları eğitiyorlar ya bu da onun bir parçası....onlara göre......

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
herhalde übür taraf icin alistirma yapiyorlar...

Üst Ana Sayfa Alt