Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nereliyiz_??

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
Ö Çevrimdışı

Örnek

Üye
İslam-TR Üyesi
rucane den ısteyeceksınız mantıları ve nazar kardeşten :cemaat :cemaat :acıktım

Ş Çevrimdışı

şehadet81

Üye
İslam-TR Üyesi
ya delii sen bizim oranın nesi meşhur bilir misin?Benim aklıma sakat adamlardan başka bişey gelmiyor.Onlar haricinde bir şey olsun :cihad

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Şehadet81 ' Alıntı:
ya delii sen bizim oranın nesi meşhur bilir misin?Benim aklıma sakat adamlardan başka bişey gelmiyor.Onlar haricinde bir şey olsun :cihad

gördüğüm kadarıyla her türlü meyva ve sebzesi meşhur... birde imamhatiplisi tabi :melek

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Yesevi ' Alıntı:
Samsun.Pidesi meşhurdur.

pidemi, dediniz daaaaaaaaaaa... haçan karnum çok aciktiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
nereli olduğumu yazmayacağum işteeeeeeeeeee.. bana ne bana ne

Ş Çevrimdışı

şehadet81

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
Şehadet81 ' Alıntı:

gördüğüm kadarıyla her türlü meyva ve sebzesi meşhur... birde imamhatiplisi tabi :melek
Çok açıklayıcı olmuş sağol.Yemyeşil dağları,Şelaleyi ,kaplıcayı ve gölü unutmuşsun hoca.Hepsini bir arada barındıran kaç memletet var?birde imam hatiplileri tabii :ahaboleoldum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Şehadet81 ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
Şehadet81 ' Alıntı:

Çok açıklayıcı olmuş sağol.Yemyeşil dağları,Şelaleyi ,kaplıcayı ve gölü unutmuşsun hoca.Hepsini bir arada barındıran kaç memletet var?birde imam hatiplileri tabii :ahaboleoldum

tamam... yemyeşil dağları ve dağların üzerinde bulunan yaylaları, yaylalarından akan tatlı buz gibi suları, tatlı buz gibi sularla beslenen koca yepyeşil ağaçlaro, koca yemyeşil ağaçların dallarında bulunan lezzetli meyvaları mevcut. yaz olması hasebiyle suyu halat kalınlığında akan şelalesi :kıskıs köylerin içme amaçlı kullanmasından ötürü kuruyup kurbağlı gölet halini almı olan bir gölü :kıskıs fiyatı nedeniyle kendi köy halkını bırakın, dışarıdan gelen turistlerin bile girmeye çekindiği çok güzel kaplıca sı da mevcut tabi :muhaha (35 ytl ye kaplıcamı olurmuş be yahu) ha birde imamhatiplisi :: böylesini barındıran düzceden başka hiçbir memleket olamaz hacı abi ::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gerçekler acıdır... biberde acıdır... ozaman biber gerçektir :kıskıs yalova sahillerini bıraktırıp bizi peşinden koşturacak kadar güzel yaylaları, yemyeşil toprakları ve güzel bir havası var hacı abi... rabbim beraberce gidip orada bir kamp yapmayıda nasib etsin inşaAllah :hacıabi

A Çevrimdışı

asker_kız

Üye
İslam-TR Üyesi
bursalıyım; kestanesi,kemalpasa tatlısı,kestane sekeri, ulucamii'si,uludağ'ı,herseyii meshur ;)

A Çevrimdışı

asker_kız

Üye
İslam-TR Üyesi
bursada !!! dini açıdan gerçktn çk güzel bi program olucak bursada oturan herkezi beklerim !! Aslında btn islam-tr.org'i beklerim ama gelen olmz :(

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :lolipop :melek

Üst Ana Sayfa Alt