Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nereliyiz_??

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aslen erzurum,doğma büyüme ankara...nesi meşhur hiç bilmiyorum,merak da etmedim hiç şimdiye kadar.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
bugun acaip sinirliyim yaw. bu ankaraya daaaa melih abiye deeeeee ................................
yaw başkentte mi yaşıyoz köydemi belli değil yaw. ne dandik bi memlekettir burası yaaaaw.............

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bugun acaip sinirliyim yaw. bu ankaraya daaaa melih abiye deeeeee ................................
yaw başkentte mi yaşıyoz köydemi belli değil yaw. ne dandik bi memlekettir burası yaaaaw.............
buyrun melih gökçek'e beraber sayalım ama ankara'ya laf yok:)metropol olduğuna inanası gelmiyo insanın ama olsun.ankara başka...

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
istanbul gibi kalabalık,bol stresli bi yerden sonra ankara'ya dört elle sarılmanız gerekirdi.en azından ulaşımı kolay.bu bile ankara'yı sevmek için yeterli bi sebep.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
iett de ayakta beklemeyi insan özler miydi ?? aha da özledim.
ulaşımdan başkada söleyecek hiç bişey yok ankarada.
su bile kartla. zırt pırt bitiyo. saçmalığın daniskası. devletten ilk başta hizmet alırsın sonra ödersin. dünya da tek ankarada ilk parasını verip sonra hizmeti kullanıyorsun. gazı söylemiyorum da. dağ taş zaten. park bahçe belediyesi. her yere bi fıskiye. bilinç altlarında su olduğu için her yerden su fışkırtmışlar. olmayınca ne yapacak :) neyse hayırlısı :D

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
iett de ayakta beklemeyi insan özler miydi ?? aha da özledim.
ulaşımdan başkada söleyecek hiç bişey yok ankarada.
su bile kartla. zırt pırt bitiyo. saçmalığın daniskası. devletten ilk başta hizmet alırsın sonra ödersin. dünya da tek ankarada ilk parasını verip sonra hizmeti kullanıyorsun. gazı söylemiyorum da. dağ taş zaten. park bahçe belediyesi. her yere bi fıskiye. bilinç altlarında su olduğu için her yerden su fışkırtmışlar. olmayınca ne yapacak :) neyse hayırlısı :D
fıskiye,park bahçe belediyesi falan...az buçuk tahmin edebiliyorum neresinden söz ettiğinizi:)yazın biz su kesintileri yüzünden ölmeyi hayal ediyoken o sular hala fışkırıyodu.güya dönüşümlüymüş o sular.neyse seversiniz inşallah...

A Çevrimdışı

ali_aciz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
vatanım ahiret cennet mi cehhenmi bilenmez dünyada misafirim orduluyum fatihin şehrindeyim inş

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
fıskiye,park bahçe belediyesi falan...az buçuk tahmin edebiliyorum neresinden söz ettiğinizi:)yazın biz su kesintileri yüzünden ölmeyi hayal ediyoken o sular hala fışkırıyodu.güya dönüşümlüymüş o sular.neyse seversiniz inşallah...
keçiören diyosan değilim :D
merkezinde oturuyoum da her yeri aynı. bak sende kızıyon işte :muhaha
vatanım ahiret cennet mi cehhenmi bilenmez dünyada misafirim orduluyum fatihin şehrindeyim inş
bak orası da en sevdiğim yer :D memleket çekiyo mu ne :hoşgeldin

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
659964_detay.jpg

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bilemedin akhi diğer resimlerden yola çk :) akhi yazmıyorum meşhurdur çünkü :)

Üst Ana Sayfa Alt