Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nusret Cephesi Kadısından Terör Listesi Yorumu

-T4LH4- Çevrimdışı

-T4LH4-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
BpOt-nzIMAIG8qT.jpg

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbani bir mucahid (veya dava ehli) kendilerine karsi "irhabi" veya siddet ehli,asiri,'Radikal' gibi soylemlerde bulunulsa bile SABITLERINDEN ASLA VAZGECMEZLER, Cunki bunlar ISLAMIN VECIBELERINDEN BIR VECIBEDIR.

NE GUZEL BIR ACIKLAMA... genelde hak uzere olanlari cagirdiklari isimlerdir bunlar terorist, siddet ehli, asiri, radikal vb ayrica hak taifelerine verilen diger isimlerden bazilarida vahabi ve harici sozleridir .. nedense bir murcie sifati yakistirilmamis SABITLERINDEN ASLA VAZ GECMEYEN muslumanlar icin ...

ben olsam tc'nin beni ne ile cagirdigiyla ilgilenmezdim .. hani bir soz varya kervan, yurumek, urumek gecer icinde ..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu sandıklarının tersi etki yapacak inşallah.
Nusret cephesi çok kabül gören bir grup. Nusretin dış ülkelerde de tartışılması ona olan sevgiyi diğer ülkelere de yayar inşallah.
Bu terör kelimesine şeyh zamanında ne güzel cevaplar vermişti.

Ben , listeye alınışlarına kızmaktan çok, bunu Nusretin davasını duyurmaya vesile olarak değerlendirilmesi için gündeme girmesine seviniyorum

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu sandıklarının tersi etki yapacak inşallah.
Nusret cephesi çok kabül gören bir grup. Nusretin dış ülkelerde de tartışılması ona olan sevgiyi diğer ülkelere de yayar inşallah.
Bu terör kelimesine şeyh zamanında ne güzel cevaplar vermişti.

Ben , listeye alınışlarına kızmaktan çok, bunu Nusretin davasını duyurmaya vesile olarak değerlendirilmesi için gündeme girmesine seviniyorum

yani reklamin iyisi kotusu olmaz ...

Üst Ana Sayfa Alt