Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

"O salaklar Kenan Evren'i alkışladı"

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
teomank.jpg

"O salaklar Kenan Evren'i alkışladı"Teoman, Kenan Evren'i alkışlayan üniversiteliler için ağır konuştu
Şarkıcı Teoman, NTV'de ülke gündeminin konuşulduğu bir programa Elif Şafak ile birlikte katıldı. Elif Şafak'ın gençlerden umutlu olduğunu söylemesi üzerine araya giren Teoman, "O salaklar o herifi alkışladı, hala aklım almıyor" diye tepki gösterdi. Teoman'ın 'salaklar' diye kızdığı gençler Muğla Üniversitesi öğrencileriydi. 1 Mart 2006'da Muğla Üniversitesi'nde düzenlenen Genç Bakış programında Kenan Evren, gençlerin karşısına çıkmıştı. Programda birçok sözü alkışlanan Evren, "12 Eylül darbesinden dolayı hiç pişmanlık duydunuz mu?" sorusunu ise şöyle yanıtlamıştı:
"12 Eylül darbesinden dolayı hiç pişmanlık duymuyorum. Eğer yeniden Genelkurmay Başkanı olsam ve o şartlar yaşansa yine müdahaleden çekinmezdim. Silahlı Kuvvetler mensupları olarak bu müdahaleyi inanarak yaptık. Bu müdahaleye ben tek başıma karar vermedim. Müdahale öncesinde çok sayıda insan gelip bizden müdahalede bulunmamızı istiyordu. 12 Eylül öncesinde kuvvet komutanları, ordu komutanları ile ayrı ayrı görüştüm."

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Alkışlamaları alkışlayanlar ile alkışlanan Kenan Evren'in ''Realitesi'' ile kendi Faşist ''Realite'' lerinin aynı olduğunu ve Meşrutiyetini bir kabul mahiyetinde olmasının göstergesidir...

Bizim ''Realite''mizde de bu gibi Faşist Fir'avn lara karşı ''Kıyam'' vardır...Buda Biz Tevhidi Müslümanların ''Realite'' sidir,ister alkışlarlar ister saflarını seçerler...Seçenek Sizin...

Üst Ana Sayfa Alt