Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Odtü'de Müslüman Öğrencilere Saldırı

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ODTÜ'de Müslüman öğrencilere saldırı
Sol örgüte mensup bazı gruplar, ODTÜ'de Müslüman öğrencilere 'IŞİD'ci yaftası' vurarak saldırdı.

odtu-de-musluman-ogrencilere-saldiri.jpg

ODTÜ'de dün akşam, mescitte siyer programı düzenlendi. Programa siyerci Mehmet Emin Yıldırım konuk olarak katıldı.

Haber10'da yer alan habere göre, Program sırasında bir grup sol görüşlü öğrenci grubu, programı basmak ve öğrencilere saldırmak istedi. Öğrencilerin tepki göstermesi üzerine bu girişim başarısız oldu.

Ancak mescitteki siyer programına katılan öğrencilerin daha sonradan tek tek tespit edilerek tartaklanıp, bazı öğrencilerin telefonlarına el konulduğu ortaya çıktı.

Sol görüşlü öğrencilerin tartakladığı kişiler arasında Filistinli bir öğrenci ile bir araştırma görevlisi de yer alıyor.

Bu arada ODTÜ Marksist Öğrenciler Topluluğu sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları açıklamada gerçekleşen bu olayı sahiplendi.

İşte o anlardan bir görüntü:

f2%2820%29.jpg

f3%2815%29.jpg

f4%2817%29.jpg

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bizim zamanımız da odtü de öyle şeyler yoktu nolmuş odtü ye? :krktm:

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi sen gidince kudurdular heralde :), Rabbim oradaki kardeşlerimin yardımcısı olsun.
Amin akhi faceden bir arkadaşımın paylaşımını görmüştüm bende orada gördüm ilkin.Saten orada islami bir program yapmaya kalksan yumurta falana atarak saldırırlardı.Bende oralardayken duyuyorduk böyle şeyleri.Pislikler LGBT den falan bahsederken dillerinden özgürlüğü düşürmezler nerede kaldı o özgür! düşünemeyecek düşleriniz...

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Amin akhi faceden bir arkadaşımın paylaşımını görmüştüm bende orada gördüm ilkin.Saten orada islami bir program yapmaya kalksan yumurta falana atarak saldırırlardı.Bende oralardayken duyuyorduk böyle şeyleri.Pislikler LGBT den falan bahsederken dillerinden özgürlüğü düşürmezler nerede kaldı o özgür! düşünemeyecek düşleriniz...
Ahi LGBT ne oluyor?

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Anladım ahim harbiden bunlar bayağı aşagılıkmış yaw, hayvan diyesim gelmiyor bu mahkuklara..
Akhi vallahi hayvanlar çok masum bunların yanında. O malum grup zamanında açıktan odtü de stand açıp pis şeyleri açıktan dağıtıyorlarıdı.Ağzıma bile alamıyacağımız şeyleri akhi, anlayacağın onlar çok vahim.

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
'Allahuekber nidalarıyla solcuları kovmak çok hoş bir şeydi.' diye yorum atmış bir kardeşim.En çok korktukları kelime saten onların uykularını bozar, yataklarında yanları üzere yatmalarını engeller onların.

O-Atmaca Çevrimdışı

O-Atmaca

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum. Universitelerde müslümanlar baskın olsa bunlar böyle yapmazlar gibime geliyor. Bu kafir marksisizmi savunanlar bilmiyorlar mı ki komunizm dünyayı kasıp kavurdu. Kaç tane insan öldürdüler. Saçma sapan seşyler uyguladılar. Biz komünizme karşıyız. Ama tüm komunustleri üstelik komunizm insanları bir hayvan gibi gördüğü halde temel esası ve zihniyeti bu olduğu halde diğer üylerini terörist olarak damgalamazken bazı körler İşid in yaptıklarına bakarak İslam'a saldırıyorlar. Üstelik İslam'ı araştırmamış bu cahiller İslamın hükümlerini bilmiyorlar ve işide bakarak İslam budur diyorlar. İhh nın yaptıkları yardımları, dünya çapında yapıyor. Yalnızca müslümanlara değil başka yerlerede gidiyor yardımlar. İhh işidi takip etse böyle olurmuydu düşünemiyorlar. Onların kulakları sağı gözleri kör olmuş. Hem o namaz kılan kardeşler İşidi takip etseler belki şimdi onlar ölmüştü, kafaları gitmişti bu yaptıklarından dolayı. Bu baskılardan kurtulmak için bunu yapabilirlerdi. Hem kafirlerin hemen kafasını kesmek İslamın bir emri olsaydı inanlar bunu yapmaya çalışırdı.Tüm müslümanları böyle damgalamak insafsızlıktır. Böyle bir düşünce anlayışı yoktr. kafirlere gösterdikleri ilgi ve anlayışın zerresini bile Müslümanlar için göstermekten aciz kalabilmişler. Bre cahiller takımı diyeceksin işidin öldürdükleri(bunu söylerken işidin İslamla bağdaşmayan işlerini savunmuyorum, sadece yapılanları kıyaslıyorum) komunizmin katliamının kaçta kaçı. Komunızmın zihniyeti belli zaten açık. Ah kardeşler müslümanlar okumalı düşmanı iyi takip etmeli. Şunların karşısında konuşabilmeli. Bunlar resmen müslümanlarla daga geçiyor. Kendi inandıkları marksist inançları bir çok insanın masumca hunharca katledilmesine yol açtı üstelik bir çok ülkeyede yayıldı. Birde gelmiş sözde insan haklarını savunuyorlar. O pislik marksı savunma hakları varsa, maymunlar uçar diyorum :) Bu zihniyeti savunanlarla konuşasım gelmiyor, gülünç gerçekten sosyoloji bölümüne giderseniz bu bölümü nasıl açmışlar diye düşünebilirsiniz:) Alibaba ve kırk haramileri anlatsalar daha iyi olurdu derslerde:)

Üst Ana Sayfa Alt