Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Omuzlarda Bir Yük Allahın İzniyle Bu da Cözülür

• Konbuyu başlatan latifyahya
  • Başlangıç tarihi
L Çevrimdışı

latifyahya

Guest
Ümmet halifesi arıyor , her kafadan bir ses cıkması mezhep görüş faklılıkları , içimize sokulan sözde islamcı partiler , adalet bu kadar basit hayır , Allah resulu zülme ugrayan muslumanlara şöyle demiştir habeşistanda adil bir kral var o size adil davracaktır deyip dinini sorgulaman adaletine güvenmek adaleti tahsis etmek adalete güvenen allah resülü ,,, savaşta ezilen cocugu gören Allah resulu o cocugu kim öldürdü deyince sahabiler ölen o cocuk müslüman degil ey allahı resülü deyince allah resülü ben size onu sormadım kim öldürdü dedim, o cocuk ise müslüman olmayan bir kadının kucagında savaş hengamesinde kucagından düşüp muşriklerin safında ezilerek ölmüştü . mazlumların dinini sorgulamayan ey allahın resulu gözler yaşlı kalpler hüzünlü bizler müslüman kardeşlerimizi zülümden kurtaramadık inanan muminler kardeştir biz o kardeşligi yaşatamadık mahkumuz mahsunuz Ey islam kahraman mucahidleri, ey kılıcı keskin korkusuz yigitler , ey canları adanmış yigitler selam olsun size kanı kılıça galip gelen yigitler selam olsun size , selam olsun size

suriyede şehid olan

Fahreddin Konuralp

Bingöl'lü Mehmet Ekinci

Avukat osman karahan

VEEEEE Niceleri başka diyar başka belde hatırlayan varsa yazın unutmamak unutulmamak dilegiyle Latifyahya

Üst Ana Sayfa Alt