Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ozur Dilerim

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Arkadaslar acmis oldugum kkonuda iftira etmissem sizlerin huzurunda ozur diliyorum.Ama bu o olusumu destekledigim anlamina gelmez.

Tamam konuda yazdiklarini okudum.o saldiriyi baskalari yapmis senden ozur dilerim.konumu siler missin?ben de ssorularimi sorayim sana.ama medydan yanlis mi aktardilar o zaman tv ler bangir bangir bagiriyorlardi
Benden özür dileme;
3 Yaşında altına pislerken gerçekleşen bir olaydan dolayı hakkına girdiğin El Kaide ve Mucahidlerinden özür dile! Bunu da açtığın konuya yaz!

"İftira ettim, ozur diliyorum" diye anlayalım mı bunu?

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ozur dilemek erdemdir herkes hata eder el kaide de hata edebilir. Niyetimiz kadariz. Allah guzel niyetlerini amele ceviren kullarindan eylesin.

O Çevrimdışı

ogrencitalebe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sayin hebbit kerirh el kaide nebevi metoda uygun degil nebevi metodda teblig yapmadigin amerika halkini bombalamak var mi 11 eylul saldirilarindA

Abdulmuizz Fida

Admin
Kardeşim 11 eylülü el Kaide yapmadı demedim, Amerikan halkını bombalamadı dedim!

O Çevrimdışı

ogrencitalebe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Binanin icinde halktan insanlardda vardi sayin Abdulmuizz Fida o insanlari oldurmek yerine amerikada bir teblig hareketi baslatilirsa daha iyi olmaz miydi o zavallilarda musluman olsaydi.Ben boyle demek istedim lutfen yanlis anlamayin.Kendimi ifade etme sansi verdiginiz icin tesekkur ederim Abdulmuizz hocam

O Çevrimdışı

ogrencitalebe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Binanin icinde halktan insanlardda vardi sayin Abdulmuizz Fida o insanlari oldurmek yerine amerikada bir teblig hareketi baslatilirsa daha iyi olmaz miydi o zavallilarda musluman olsaydi.Ben boyle demek istedim lutfen yanlis anlamayin.Kendimi ifade etme sansi verdiginiz icin tesekkur ederim Abdulmuizz hocam

Abdulmuizz Fida

Admin
Özür dilemek zorunda kaldığın konuda önce el Kaide'ye Türk Halkını öldürtün şimdi de Amerika.

Generaller de o binada ölseydi Amerikan halkı olacaktı değil mi?
O bina halkın binası mıydı?

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Öğrenci talebe bu konularda yapacağın yorumlar çok sağlıklı olmayacak bence.... Dünyanın dört bir yanında masum Müslüman halklar çocuklar kadınlar zulüm görürken , bunun baş müsebbibi abd ve İsraili destekleyen halkı masum görmen olaylara vakıf olmadığının belirtisidir.Onun için bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz diye güzel bir söz var

O Çevrimdışı

ogrencitalebe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hocam bir suru calisan merdivenleri sileni caycisi elbet halktan insanlarda vardi oyle degil mi ama ben bana yeterli soz hakki verilmediginden bu forumdan cikmak istiyorum

O Çevrimdışı

ogrencitalebe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Herkes hakkini helal etsin ben kibar olmaya calistim.Abdulmuizz fida sozunu tutan birisi ama benim davrandigim gibi kibar davranmadi bana

Abdulmuizz Fida

Admin
Herkes hakkini helal etsin ben kibar olmaya calistim.Abdulmuizz fida sozunu tutan birisi ama benim davrandigim gibi kibar davranmadi bana
Kusura bakma kardeşim, Allah yolunda bir cemaata delilsiz iftira atanlara (aşırı) kibar davranamıyorum.

Bir dahaki sefere iddialarını Kur'an ve sunnetle delillendirerek gelirsen daha seviyeli konular işlenmiş olur.
Hayırlı geceler

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Seriatimiz veylil li kulli humezetul lumuzeh diyerek mumine yuz mimikleriyle dahi kirici konusmamayi tembihler yanlisim varsa abdulmuizz abim duzeltsin fakat dinimize gore hurmetler de kisas uzeredir bildigim kadariyla irak afganistan somali eger gayri muslimleri de sayarsak hirosima nagazaki kizilderili katli vb bir suru yerde amerika kafir zulum devleti insanlari katletti hurmetimizi cigneyenin ekonomi centerini vurduk. O bomba ve ambargolarda aileni kaybetsen boyle mu dusunecektin kardes. Bence humanizm bizim aklimizi isgal etmis. Ayrica peygamberin de mancinik kullandigi bilgisi var. Kimse kalbini kirmak istemiyor akhi ama amerika ve 11eylulle alakali abdulkadir senin yazilarina bi bak derim.

T Çevrimdışı

The Zulkarneyn

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

06TALEBE ne oldu? Fikrini değiştiren nedir? Eskiden böyle değildin sen.

Foruma girmeyeli farkettiğim iki şey var
optimist düşünce de olanlar azalmış aşırı uçtakiler artmış!

Üst Ana Sayfa Alt