Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Panik Atak Hastalığı

I Çevrimdışı

ilya

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
10 sene önce panik atak hastalığına yakalandım doktor doktor gezdim hastanelerde yattım kullanmadığım ilaç kalmadı ama başaramamıştım bu hastalıkla mucadele etmeyi ve birgün doktoruma dedimki bu psikolojik bir hastalık değilmi ? kendi kendime yenmeme izin verin ilaç vermeyin dedim bana nasıl yapacağımı sordu bende namazla duayla dedim.namaz kılmaya başladım Allaha hep dua ettim. " derdi veren allahım şifasınıda ver yardımını esirgeme beni bu illetten kurtar yarabbim sana sığınıyorum " diye kuran elimden düşmüyor dua dilimden eksik olmuyordu ve zamanla Allahın izniyle başardım eskisi gibi değilim artık ömrüm böyunca bu hastalıkla yaşıcam ama hergün ataklar yaşamıcam biliyorum.bu hastalığı yaşadığıma bile şükür ediyorum çünki beni namaz kılmaya kuran okumaya teşvik etti şimdi içim öyle huzurluki atağım tuttuğu zaman En güzel ilacımı elime alıyorum ve okumaya başlıyorum.bu konuyu yazmamın sebebi bu hastalıkla yaşayan kardeşlerimiz varsa belki bir nevi yardımcı olur diye düşündüm çünki bu hastalık insanın kendi kendine yenebileceği psikolojik hastalık.kalp duayla huzura erince akıl namazla ilgilenince en büyük ilacın yaradana sığımak olduğunu bilince hastalık kalmıyo:) Allah şifası olmayan hastalık vermesin hiçbir kuluna...