Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Peygamber efendimiz(sav.)'e hakaret filmi:

Soldier of Allah Çevrimdışı

Soldier of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Tüm islam coğrafyalarında tepkiye sebeb olan başından sonuna kadar peygamberimiz Hz. Muhammed(sav.)'e hakaret içerin film:

Filmin adı:

müslümanların masumiyeti

Filmden kesit:

filmi daha fazla araştırmanızı tavsiye etmem, filmde çok fazla müstehcen sahne var hemde paygamberimiz ile ilgili, Ne zaman öfkeleneceksin, ey müslüman!

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
şerefsiz köpekler

akhi videoyu kaldırdım,haram olan görüntüler vardı

Q Çevrimdışı

Qan

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bu filmi yapan emeği gecenlerden bir kaçını alıp boyunlarını kesmeli we tüm dünyaya da bunun wideosunu izlettirmeli. Neden böyle bişe yapmıyor mücahitler. Dayakla silahla öldürülmesinler kafalarını kessinler canlı canlı we tüm dünyaya izlettirilsin bu !!!

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah'a hamdolsun sebebler çoğalıyor i haklılığımıza haklılık katılıyor ve kufur ıle ıman arasındakı ucurum derinleşiyor dileyen dilediği tarafta durabilir

bugünden sonra dileyen küfre yaltaklık yapıp cehennemi boylar dileyen islamın izzetine sahip çıkıp hor ve hakir görülür garib karşılanır ve mutlu sona yaklaşır

Vurun ey yiğitler vurun artık söz kılıçların sözüdür

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
yayında ve yapımda emeği geçen herkesin ALLAH belasını versin bizimde kafirlere olan öfkemizi artırsın uyuyoruz resmen türkiye olarak

Q Çevrimdışı

Qan

Üyeliği İptal Edildi
Banned
müslüman böyle seyler karsısında sessiz kalamaz. uyumuyor. Ama müslüman gecinenler misal erkekler suan facelerde kız tawlamakla mesgul abdullah azzamın sözlerini paylasıor Usame resimleri koyuyor kahrolsun ABD diye nara atıyor. Aptal kızların gönlünü çelmekle mesguller şuan.

Kızlarda en güzel peceli kız resmi koymak icin yarıs yapıor erkekler eklemesin yazıp abone kısımlarınıda acıp listesinde hic erkek arkadası yok (!) ama onlarca erkek aboneleri war. Üstelik medeni halleri ya ewli ya nisanlı. Benim bi kac aydır tanıdıgım gördüğüm tek müslüman tevhid diye haykırıp tagutu inkar eden kisiler sadece bunlar. Ben aylardır böyle müslümanları görüyorum. Yusuf islamın sözü geliyo aklıma we bende aynısını diyorum. Müslümanları görseydim Müslüman olmazdım, iyi ki İslamı Kur'an’ dan öğrenmişim.

Cunku bi insan yasamadıgı bi dini anlatamaz ...

Selahaddin Eyyubi Çevrimdışı

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Birde Müslümanlar terörist Müslümanlar eziyet eden,saygısız diyorlar.Hani nerde saygısızlık,nerde eziyet?Bir Müslüman'ın birini sırf Hristiyan veya Yahudi olduğu için öldürüldüğü nerde görülmüştür.İslama katı diyenler beyinleri boşaltılmış kişilerdir.İslamdaki hoş görü onlarda zerre kadar yoktur.Rabbim onları ıslah etsin.Bizlerinde yar ve yardımcısı olsun...

Murf Çevrimdışı

Murf

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ilk hakaret degil, ciddi ve caydirici bir tepki olmadigi muddet de son hakaret olmayacak. Sultan Abdul Hamid II doneminde Fransa'da Rasul (sav)'e hakaret iceren bir tiyatro duzenlendiginde, Abdul Hamid II cihad kiyafetleri ile Fransa yetkilisinin karsisina cikip, kilicini cekip onune koymustu. Mesaj alinmisti ve bu o tiyatro'ya son vermek icin yetmisti. Ayni tiyatro'yu Ingilizler de duzenlemek istemisti ve yine ayni uyari oraya da gonderilmisti. Ingilizler biletlerin hepsi satildigi icin buna karsi cikinca, Abdul Hamid II Ummet'i bu hakaretten haberdar edecegini ve bundan dolayi cihad ilan edecegine dair satirlar yazip gonderdikten sonra, Ingilizler de o tiyatro'ya son verdi ve ozur diledi. (Oysa askeri gucleri hilafet devletinin askeri gucunden cok daha otede idi.)
Simdi ise yapilan hakaret'e karsi bir tutum sergilenmedigi gibi, Obama'ya bassagligi dilemekten de geri kalinmiyor. Gidisat guzel.

S Çevrimdışı

seeartos

Üye
İslam-TR Üyesi
“Özellikle bugün mübarek Cuma günüdür. Bu Cuma gününde ibadet yapıp bizim yüce değerler adına toplandığımız Cuma namazlarında şiddete, teröre ve masum insanların zarar görmesine yol açacak provokasyonlara karşı lütfen dikkatli olalım. Medeniyetler ittifakını hayata geçirebilmek için bahsettiğim bu değerlere titizlikle sahip çıkmalıyız. Asla bu oyuna gelmemeliyiz. Dünya Müslümanlarına bir kez daha hatırlatıyorum. Bu çok ciddi bir provokasyondur. Çok ciddi bir tahriktir, bunun karşısında şiddete başvuranların da bilesiniz ki Müslümanlara bir provokasyonu vardır ve biz bunu da reddediyoruz. Asla kabul etmiyoruz.”

Türkiye Cumhuriyeti'nin müslüman (!) Başbakanı R.T.E.

Ses çıkarmayın müslümanlar, kafirle ittifak için ses çıkarmayın...

Üst Ana Sayfa Alt