Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Peygamberimize Hakaret Filmine Adnan Oktar'dan Destek !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
herifin açıkça söylediği bir şeyler var,bir de bunları parça parça izleyip adamın "yahudi dinindeyim" lafını ettiğini kabul etmek var. bu adam ben yahudiyim dememiş, israil soyundan geliyorum demiş. ha müslüman mıdır elbette değildir şirke ve küfüre davet eder ama iftira ile yol alınamaz kardeşlerim.

C Çevrimdışı

cenk.12

Üye
İslam-TR Üyesi
bu adam saten bırakın müslüman olmayı kendini mehdi olarak insanlara kabul ettirmek istiyor adam mason desen mason deyil yahudi desen yahudi deyil bu adam tam olarak kime hizmet yaptı belli deyil ( dünyada ) düşün öyle kitaplar basılıyorki ben matbacıyım o kitapların her biri bir matbacıdan çıkışı 4 ile 6 tl arası deyişen fiyatlar çıkıyor ve bu kitaplar bedavaya dagıtılıyor 2 .matbacılar sitesinde topkapı tarafında yaklaşık 1 milyon adet kitap basıldını biliyom ve hepsi bedavaya dagıltı bunu ila biri finasmenleri vardır benim aklımada ilk gelenyahudi veya kıptiler

S Çevrimdışı

seyfuAllah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adnan kendisi dinden haberi yok cahil bir insan onun soyledigi bir cok sozleri kendini kafir yapar bu adam ciddi soyluyorum munafIk musluman gorunup insanlarI yanlI$ yola yonlendiriyor. Peygamber efendimize acIk hakaret yapIlIrken kendisi bu olayI dogru buluyor, eger gercek musluman ise ba$I acik bayanlarIn bulundugu ve kahkahalar attIgI ordamda olmaz bu adam

selefi1973 Çevrimdışı

selefi1973

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ciddiye alınılması gereken biri olmayan , müslüman olmayan biri .. Adnan Oktar...

Müjahedeen Çevrimdışı

Müjahedeen

Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adamı hangi yüzle tvye çıkartıyorlar ya aklım hayalim almıyor !!! Böyle bi adam yaşamayı haketmiyor ..

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli raporu var ,,,, tartışmak biraz boş bu adam hakkında ,,, ama yanındakilerden değşik şeyler çıkabilir zannediyorum ,,,

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
Bir önceki iletimdeki alıntılarda belirtilmiş ancak tekrar edeyim;

Video neden kesilip parça parça yayınlanmış, neden kesintisiz tam orijinal hali yayınlanmamış?
Bu yapılana "Bektaşilik" denir. Videonun tam kesintisiz orijinal halini görmeden bir şey demek doğru olmaz.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
O güzel kafanızı çıkarıp, bir dışarıya bakın!!

Hangi dünya da yaşıyorsunuz?

Adnan Oktar'ın ne olduğunu bilmeyen mi var, aç gir youtubeye onlarca sapıklık videosu var. Sanki muvahhid birinin videosunu eklemişler de, tam neden eklemedi diyorsunuz, adamın ne mal olduğu belli. Yani savunduğun adama bak, eğer saffın ondan yanaysa buyur çekinmeden onu da yaz.

Bizim yüzümüz aktır, her türlü delili sana getiririz ancak bilmiyorum sen bu pisliği ne şekilde savunacaksın!!!

Buyur saygıdeğer hocanla alakalı videolardan bazıları..

https://www.islam-tr.org/islami-videolar/31725-mason-mehdi-adnan-oktar.html

https://www.islam-tr.org/serbest-kursu/31395-binbir-surat-deli-adnan-oktar.html

https://www.islam-tr.org/guncel-haberler/37314-adnan-oktarin-gorunmeyen-finansorleri.html

Kadınlarla olan ..... (dialoglarını ) buraya aktarmıyorum...

El insaf...

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
Ben bu adamın kayıtsız şartsız bir savunucusu değilim ancak bu konuda savunmak durumundayım çünkü bir çarpıtma, bir iftira söz konusu olabilir.

Bir kavme olan kinimiz bizi adaletsizliğe sevk etmemelidir.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ben bu adamın kayıtsız şartsız bir savunucusu değilim ancak bu konuda savunmak durumundayım çünkü bir çarpıtma, bir iftira söz konusu olabilir.

Bir kavme olan kinimiz bizi adaletsizliğe sevk etmemelidir.

Ayetleri işine göre kullanma aksi halde konu başka yere kayar.

Kayıtsız şartsız savuncuu değilsin ama savunuyorsun.

Sizinle konuşabilmem için öncelikle onun pislik kadınlarla islam adına show yapmasını bana izah edin.. Verdiğim linkleri okuyun ve savunmanız gereken yeri savunun.

Aksi halde sizinle uğraşacak zamanım yok.

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
Konuyla alakası olmayan şeyleri getirerek konunun kaymasına sebeb oluyorsun.

Konunun "pislik kadınlar" ile ne ilgisi var?

Sen benim konu ile ilgili sorduğum soruya cevap verir misin;

Video neden kesilip parça parça yayınlanmış, neden kesintisiz tam orijinal hali yayınlanmamış?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt